CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
MINI Shadow Edition

MINI Shadow Edition

MINI Shadow Edition

POZNEJTE SHADOW. JIŽ OD 11 999,- KČ VČETNĚ DPH MĚSÍČNĚ.*

Přivážíme Vám speciální limitovanou edici SHADOW pro MINI CLUBMAN a MINI COUNTRYMAN. Již od 11 999,- Kč včetně DPH měsíčně.* Jste připraveni vystoupit z davu bez jakýchkoliv scén? Přichází elegantní černá Shadow Edition. Už při prvním pohledu se vám zatají dech. Svým působivým a sebejistým vzhledem posouvá hravého ducha MINI na novou úroveň. Půlnočně černá dodává vozu špetku tajemství a nadčasový vzhled, jenž bourá konvence a vzpírá se tradičnímu očekávání.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Jméno * Příjmení *
E-mail * Telefon *
Společnost
Kdo Vás má kontaktovat? *
Přeji si vše řešit ONLINE
Poznámka

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.MINI Shadow Edition

MINI Shadow Edition

JIŽ OD 11 999,- KČ VČETNĚ DPH MĚSÍČNĚ.*

*Uvedená splátka úvěru s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců a roční nájezd 10 000 km, pořizovací cena vozu 1 002 304 Kč vč. DPH část kupní ceny hrazená klientem je 300 691 Kč, poslední navýšená splátka činí 269 079 Kč.Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele - plátce DPH. Tato nabídka edice Shadow se vztahuje pouze na motorizace Cooper S a modelovou řadu Countryman a Clubman. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner MINI v České republice. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7 - 4 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 161 - 106 g/km.

MINI SHADOW EDITION JIŽ OD 13 599 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ.*

*Tato splátka operativního leasingu je kalkulována za podmínek 0% akontace, 60 měsíců, 10 000 km/rok a obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper S Clubman s pořizovací cenou 1 002 304 Kč vč. DPH. Splátka s DPH je 16 455 Kč. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 10 000 km. Tato nabídka edice Shadow se vztahuje pouze na motorizace Cooper S a modelovou řadu Countryman a Clubman. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner MINI v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.minifs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7 - 4 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 161 - 105 g/km.

MINI Shadow Edition
BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít