CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
MINI for Colours of Ostrava  by Luca Stradivari

MINI for Colours of Ostrava by Luca Stradivari

MINI for Colours of Ostrava  by Luca Stradivari

Toto MINI v unikátním designu navrženém známým italským architektem Lukou Lucou Stradivarim je jediný exemplář na světě. 

Fotogalerie
MINI COOPER COoO

Bylo navrženo a realizováno speciálně pro multikulturní festival Colours of Ostrava 2018 a bude předmětem aukce 20. 9. 2018 na portálu iDNES.cz mediální skupiny MAFRA. Výtěžek podpoří studium mimořádně nadané mladé houslistky Elišky Kukalové.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

MINI COOPER COoO

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít