CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

MINI for Colours of Ostrava  by Luca Stradivari

MINI for Colours of Ostrava by Luca Stradivari

MINI for Colours of Ostrava  by Luca Stradivari

Toto MINI v unikátním designu navrženém známým italským architektem Lukou Lucou Stradivarim je jediný exemplář na světě. 

Fotogalerie
MINI COOPER COoO

Bylo navrženo a realizováno speciálně pro multikulturní festival Colours of Ostrava 2018 a bude předmětem aukce 20. 9. 2018 na portálu iDNES.cz mediální skupiny MAFRA. Výtěžek podpoří studium mimořádně nadané mladé houslistky Elišky Kukalové.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

MINI COOPER COoO

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít