CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

MINI Cooper ID: 9241440
855 REARSIDE_YW31_1618994489488.png driverdoor_yw31_1618994489488_optimized.png dashboard_yw31_1618994489488_optimized.png

MINI Cooper

Prodejní cena

876 000 Kč s DPH

723 967 Kč bez DPH

Nabídka není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle § 1732 zákona č. 89/2012 Sb.

Odběr na dotaz u prodejce

Mám zájem o tento vůz: MINI Cooper

Poptávka je nezávazná. Naši prodejci se s Vámi spojí, děkujeme za Váš zájem.

Vůz *
Jméno * Příjmení *
Telefon * E-mail *
Přeji si vše řešit ONLINE Protiúčet
Zpráva

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.

Financování vozu

Objednat testovací jízdu

  • Krok 1 - Financování
  • Krok 2 - Osobní údaje
Doba financování *
Akontace *
Pojištění *
Typ financování *
Právní forma *
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Poznámky, vzkaz
Přeji si vše řešit ONLINE

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.

Objednat testovací jízdu

Testovací jízda je nezávazná. Naši prodejci se s Vámi spojí, děkujeme za Váš zájem.

Vůz *
Jméno * Příjmení *
Telefon * E-mail *
Vám nejbližší pobočka *
Zpráva
Přeji si vše řešit ONLINE

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.


Model Countryman
Karosérie SAV/SUV
Najeto 26000 km
Objem motoru 1499 ccm
Motor Řadový tříválec
Převodovka Manuální
Palivo Benzín
Max. výkon 100 kW
Točivý moment 220 Nm
Zrychlení 9,7 sec.
Max. rychlost 200 km/h
Spotřeba 5,6 l / 100 km
Emise 128 g
Financování BMW FINANCIAL SERVICES
Původ ČR
Dealerství Praha
Typ vozu nové skladem

2PA. Bezpečnostní šrouby koů
2VB. Ukazatel tlaku v pneumatikách
507. zadní parkovací assistant

VÝBAVA

1DE. Norma emisí výfukových plynů RDE
255. Sportovní kožený volant
2PA. Bezpečnostní šrouby kol 
2TF. 7stupňová dvouspojková automatická převodovka Steptronic 

7stupňová dvouspojková automatická převodovka Steptronic

Zavřít detail
2VB. Kontrola tlaku v pneumatikách 
2VB. Kontrola tlaku v pneumatikách

Automatická aktivace varování v případě poklesu tlaku v pneumatice. Systém musí být inicializován po každé změně tlaku v pneumatikách.

Zavřít detail
2VC. Sada na opravu pneumatik
322. Komfortní přístupový systém 
322. Komfortní přístupový systém

Inovativní a snadný na obsluhu. Komfortní přístupový systém umožní otevřít přední dveře a víko zavazadlového prostoru bez použití klíče. Klíč, který je potřeba mít například v kapse kalhot, automobil rozpozná okamžitě, jakmile se objeví v jeho blízkosti.

Pro otevření předních dveří a víka zavazadlového prostoru stačí pouze vzít za kliku nebo stisknout tlačítko na víku. Poté může řidič nastoupit a nastartovat motor tlačítkem Start-Stop. Bez klíčku lze automobil také uzamknout.

Komfortní přístupový systém kontroluje správnost klíčku kvůli bezpečnosti.

Zavřít detail
383. černá střecha a kryty zrcátek
423. Velurové koberečky 
428. Výstražný trojúhelník a lékárnička 
450. Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce 
450. Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce

Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce

Zavřít detail
470. Upevňovací systém dětské sedačky ISOFIX 
470. Upevňovací systém dětské sedačky ISOFIX

Upevnění dětské sedačky dle standardu ISOFIX.

Zavřít detail
473. Loketní opěrka, přední
493. Odkládací paket  
493. Odkládací paket

Odkládací paket přináší dodatečné možnosti, kam lze odložit nejrůznější drobnosti, a to jak v interiéru, tak v prostoru pro zavazadla.


Zavřít detail
494. Vyhřívání sedadel pro řidiče a spolujezdce 
494. Vyhřívání sedadel pro řidiče a spolujezdce

Vyhřívání sedadel pro řidiče a spolujezdce

Zavřít detail
4NE. Blow-by topné těleso
4V9. MINI Excitement Paket 
4V9. MINI Excitement Paket

Barevné osvětlení Mood, přepínatelné kloubovým spínačem nad hlavou, osvětluje prostor pro nohy vpředu, vnitřní madla dveří, středovou konzoli. Velmi zajímavým doplňkem je logo MINI promítané ze zpětného zrcátka na zem vedle řidičových dveří (pozn. platí pro modely Countryman, Clubman, Cabrio). 

Zavřít detail
534. Automatická klimatizace 
534. Automatická klimatizace

2zónová automatická klimatizace s filtrem recirkulace, senzorem zamlžení, automatickou regulací teploty (odděleně pro řidiče a spolujezdce)

Zavřít detail
544. Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí 
544. Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí

Umožňuje pohodlnou jízdu s předvolenou rychlostí (od 30 km/h).

Zavřít detail
563. Světelný paket 
563. Světelný paket

Světelný paket vytváří uvnitř vozů MINI přátelskou atmosféru. Jeho součástí je uvítací osvětlení, které se rozsvítí okamžitě po otevření dveří, a také čtecí lampičky pro cestující na předních sedadlech. Dále zahrnuje osvětlená zrcátka ve slunečních clonách a osvětlení prostoru pro nohy, nepřímé osvětlení vnitřního prostoru vpředu, kapes ve dveřích a středové konzoly oranžovou barvou.

Zavřít detail
5A1. LED mlhové světlomety 
5A4. Led světlomety s rozšířenými fukcemi 
5A4. Led světlomety s rozšířenými fukcemi

Skvěle vidět a být viděn.

LED světlomety s jasným, bílým podáním světla, díky kterým se cestování za zhoršených světelných podmínek stává bezpečnějším.

Zavřít detail
5AV. Active Guard
6AC. Inteligentní nouzové volání 

Tísňové volání (manuální / automatické volání v případě nouze)

Zavřít detail
6AE. Teleservices
6AE. MINI Teleservices 

Manuální (i automatické) zasílání informací o stavu vozu a úrovni nabití baterie

Zavřít detail
6FP. Rádio MINI
6NM. MINI Connected
6UM. MINI Navigační systém 
7CG. Repair Inclusive - 3 roky / 200.000km
7Y1. Pepper
8R9. Chladivo
8TF. Aktivní ochrana chodců
  • Ke stažení
  • Prodejci

Více o sérii

MINI Countryman (F60)

Největší a nejvšestrannější člen rodiny MINI v typickém stylu britské prémiové značky nabízí nové podněty pro potěšení z jízdy a individuální styl. Precizně a propracovaný design, nové atraktivní prvky výbavy a inovativní technologie v oblasti ovládání a propojení podtrhují výjimečné postavení nového MINI Countryman (F60) v segmentu prémiových kompaktních vozů. Robustní koncepce, prostorný a prakticky řešený interiér s pěti plnohodnotnými sedadly a volitelný systém pohonu všech kol ALL4 z něj dělají nezaměnitelný všestranný talent, který podněcuje typické MINI nadšení nejen v každodenním provozu, ale také na dlouhých cestách, a dokonce i při výletech mimo zpevněné komunikace. Progresivní charakter nového MINI Countryman (F60) se odráží v provedení s plug-in hybridním pohonem a také v nových digitálních službách MINI Connected. Touhu po individualizaci lze navíc uspokojit ještě zásadněji než předtím, a to množstvím prvků volitelné výbavy a MINI Originálním příslušenstvím. 

S novým MINI Countryman britská tradiční značka pokračuje v získávání dalších cílových skupin zákazníků. Ve své první generaci byl MINI Countryman průkopníkem. Jako první MINI s délkou přes čtyři metry, čtyřmi dveřmi, velkými dveřmi zavazadlového prostoru, pěti sedadly a pohonem všech kol položil základy pro vysoce úspěšné tažení značky segmentem prémiových kompaktních vozů. Model MINI Countryman nyní tvoří téměř 30 % celosvětových prodejů značky.

Uvedení současné generace na trh opět přináší výrazná vylepšení z hlediska prostoru, všestrannosti, funkčnosti a jízdního komfortu. Kromě toho se MINI Countryman stalo průkopníkem lokálně bezemisní jízdy v typickém stylu značky MINI. Plug-in hybridní model MINI Cooper SE Countryman ALL4 (kombinovaná spotřeba paliva: 2,0–1,7 l/100 km; kombinovaná spotřeba elektřiny: 14,0–13,1 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 45–40 g/km) spojuje průlomovou hospodárnost a hybridně specifický pohon všech kol s možností zažít potěšení z jízdy čistě na elektřinu. 

Kromě plug-in hybridního pohonu je nové MINI Countryman nabízeno se třemi zážehovými a třemi vznětovými motory s nejnovější technologií MINI TwinPower Turbo. Motory prošly dalším rozsáhlým vývojem a pokrývají výkonové spektrum od 75 kW/102 k do 140 kW/190 k (kombinovaná spotřeba paliva: 6,3–4,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 144–107 g/km) a již nyní splňují emisní normu Euro 6d, která začne platit až od roku 2021. Čtyři z nich lze volitelně kombinovat s pohonem všech kol ALL4.

Osobité proporce a mohutné charisma.
Nové MINI Countryman je díky svým nezaměnitelným tvarům okamžitě identifikovatelné jako největší model značky. Pro značku MINI typický horizontálně dělený třídílný design je interpretován obzvláště nápadným způsobem, a to zejména zásluhou pro tento model specifického řešení střechy. Napřímený postoj a zvýšená světlá výška svědčí o velkorysém vnitřním prostoru, robustním charakteru a inspirujících jízdních vlastnostech, a to jak na silnici, tak v terénu. Všestrannost nového MINI Countryman ještě více podtrhují volitelné prvky výbavy v podobě exteriérového paketu MINI ALL4 a střešních ližin. Současně ještě větší nádech sportovní atmosféry vozu dodávají aerodynamicky optimalizované prvky exteriéru volitelného paketu John Cooper Works.

Precizně řešený design přední části ještě více zdůrazňuje silné charisma nového MINI Countryman. Nově navržený tvar předního nárazníku, nyní zcela v barvě karoserie, zajišťuje mimořádně čistý vzhled s dojmem vysoké kvality. Přepracovaná maska chladiče má pro MINI typické šestihranné obrysy a je lemována tenkým jednodílným chromovým rámečkem. U modelů MINI One Countryman, MINI Cooper Countryman, MINI One D Countryman a MINI Cooper D Countryman je přívod vzduchu dělen třemi vodorovnými lištami. Maska chladiče nového modelu MINI Cooper S Countryman a nového modelu MINI Cooper SD Countryman se vyznačuje šestiúhelníkovým vzorem mřížky s červeným „S“ a jednou chromovanou lištou.

Zářivé body: LED světlomety jsou nyní součástí standardní výbavy. 
V rámci přepracování vzhledu přední části MINI Countryman přibyly do nabídky sériové výbavy LED světlomety, jejichž nejnovější verze se vyznačuje obzvláště kvalitním provedením, vyzdvihujícím použitou techniku. Výrazné, mírně asymetricky zaoblené obrysy světlometů jsou zvýrazněny nepřerušeným světelným proužkem, který přebírá funkci denního svícení i ukazatele směru. Odbočovací světlo obsažené v LED předních světlometech při změně směru osvětluje oblast po stranách vozovky. Standardní výbava nového MINI Countryman zahrnuje také LED mlhová světla, přičemž horní půlkruh každého mlhového světla slouží jako obrysové světlo. 

Adaptivní LED světlomety s variabilním rozdělováním světla využívají pro dálková světla matrixovou techniku a jsou nyní nově nabízena jako součást volitelné výbavy. Kromě odbočovacího světla umějí automaticky přisvěcovat do zatáčky a svůj účinek přizpůsobují dopravní situaci a povětrnostním podmínkám. V městském provozu a při omezené viditelnosti v důsledku povětrnostních podmínek je boční plocha vozovky intenzivně osvětlována zapnutím tlumených odbočovacích světel. Při jízdě po dálnicích je možné selektivně prodloužit dosvit dálkových světel.

Adaptivní LED světlomety nového MINI Countryman jsou nyní nově vybaveny funkcí automatické regulace dálkových světel. Světelný zdroj dálkových světel je tvořen čtyřmi samostatnými segmenty, které lze v rychlostech nad 70 km/h nezávisle na sobě aktivovat a deaktivovat, čímž se přizpůsobí situaci na silnici. Jakmile přední kamera nového MINI Countryman zaregistruje protijedoucí vozidlo nebo vozidlo jedoucí stejným směrem vpředu, nové světlomety v jeho výseku vypnou dálkové světlo a ponechají potkávací. Ostatní segmenty dálkových světel přitom nadále osvětlují zbytek silnice běžným způsobem. Matrixová dálková světla proto současně zlepšují výhled a zároveň zabraňují jakémukoliv oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

Přepracovaný zadní nárazník a zadní světla se vzorem britské vlajky.
Přepracovaný zadní nárazník přispívá k mimořádně robustnímu a modernímu vzhledu nového MINI Countryman. Vzpřímená zadní světla s chromovanými rámečky jsou exkluzivním a nezaměnitelným zdůrazněním, které evokuje původ britské značky. Všechny světelné funkce jsou nyní standardně vybaveny vysoce kvalitní LED technologií, zatímco grafická struktura každého ze zadních světel vykresluje vzor britské vlajky. Motiv vlajky se svými nápadnými konturami představuje výraznou formu identifikace, a to jak během dne, tak i v noci.

Mimořádně atraktivní vzhled: nové barvy karoserie, paket Piano Black Exterior a nová kola z lehké slitiny.
Nabídka barevných provedení karoserie, včetně nových metalických barev stříbrná White Silver a zelená Sage Green, otevírá nové možnosti pro individuální vzhled. V závislosti na modelové variantě lze střechu a kryty vnějších zpětných zrcátek jako alternativu k barvě karoserie objednat v černém, bílém nebo stříbrném provedení. 

Paket Piano Black Exterior, rovněž novinka dostupná pro všechna provedení nového MINI Countryman, zaručuje obzvláště osobitý vzhled. V jeho případě jsou rámečky světlometů, zadních světel, masky chladiče a boční ozdoby vyvedeny namísto chromovaného v leskle černém provedení. To platí také pro kliky dveří a označení modelu na víku zavazadlového prostoru. Další identifikační prvky v leskle černém provedení jsou dostupné v rámci MINI Originálního příslušenství, včetně loga MINI a nápisů Cooper S a ALL4 v leskle černém provedení Piano Black. Odpovídající kryty vnějších zpětných zrcátek a boční ozdoby se vzorem šedo-černé britské vlajky Night Jack si lze nechat namontovat dodatečně. 

V závislosti na modelové variantě je nové MINI Countryman standardně vybaveno koly z lehké slitiny s průměrem 16 nebo 17 palců, kola z lehké slitiny o průměru až 19 palců jsou k dispozici jako volitelný prvek výbavy a jako součást MINI Originálního příslušenství. Novými přírůstky jsou 17palcová kola z lehké slitiny v designu Channel Spoke Black, stejně jako dvoubarevná 19palcová kola z lehké slitiny Turnstile Spoke. 

Interiér: dostatek prostoru a ještě širší možnosti pro individuální styl.
Nové MINI Countryman kombinuje všestranné jízdní vlastnosti s univerzálním interiérem. V zadní části jsou k dispozici tři plnohodnotná sedadla. Alternativně lze druhou řadu sedadel využít také ke zvětšení objemu zavazadlového prostoru. Sklopením v poměru 40:20:40 dělených opěradel zadních sedadel je možné zavazadlový prostor zvětšit ze 450 na 1390 l. 

Individuální možnosti přizpůsobení interiéru orientovaného na zákazníkův osobní styl jsou nyní ještě rozsáhlejší a atraktivnější díky novým prvkům výbavy a rozšířené produktové nabídce. Výběr kožených čalounění nově zahrnuje varianty modrá Chester Indigo Blue a hnědá Chester Malt Brown. Výbava Colour Line pro spodní část přístrojové desky a obložení dveří, která byla dříve samostatnou položkou, je nyní nedílnou součástí koženého čalounění navrženého tak, aby odpovídalo příslušnému barevnému schématu.

Modely MINI Cooper S Countryman, MINI Cooper SD Countryman a MINI Cooper SE Countryman ALL4 jsou nyní standardně vybaveny leskle černým obložením interiéru a dveří Piano Black. To je kombinováno s ozdobnými proužky ve tmavém provedení British Oak. Volitelně je pro všechny modelové varianty k dispozici nová verze vysoce exkluzivního obložení interiéru MINI Yours. Volitelný interiérový styl MINI Yours Interior Style Shaded Silver vyzařuje sportovní styl. Ten dokreslují také osvětlená ozdobná obložení v provedeních Shaded Silver s dveřními ozdobnými prvky Dark Silver a zvýrazňujícími lištami Hazy Grey.

Motory s optimalizovanou technologií MINI TwinPower Turbo a čištěním výfukových plynů pro standardní plnění emisní normy Euro 6d.
Rozsáhlá vylepšení nabídky motorů umožňují novému MINI Countryman dosáhnout ještě příznivější rovnováhy mezi potěšením z jízdy a hospodárností. Kromě další optimalizace množství vypouštěného CO2 se zlepšily také další emisní složky výfukových plynů, a to filtrem pevných částic pro zážehové motory a katalyzátorem SCR se vstřikováním AdBlue pro vznětové motory. To znamená, že všechny modelové varianty nového MINI Countryman nyní splňují mimořádně přísnou emisní normu Euro 6d.

Tříválcový zážehový motor v novém MINI One Countryman a novém MINI Cooper Countryman a čtyřválcový zážehový motor nového MINI Cooper S Countryman využívají technologie MINI TwinPower Turbo, jejíž součástí jsou do hlav válců integrované výfukové svody a v těsné blízkosti spalovacích prostorů umístěné turbodmychadlo. Tím je zajištěno kromě jiného vysoce účinné chlazení výfukových plynů a systému přeplňování. Současně lze při nízké zátěži motoru snížit výkon chlazení bloku motoru prostřednictvím nového ventilu rozdělujícího chladicí systém. Přímé vstřikování paliva u zážehového motoru navíc pracuje s tlakem zvýšeným z 200 na 350 bar. 

Stejně jako zážehové motory, také vznětové jednotky nově využívají startér-generátor s optimalizovanou účinností. U tříválcového motoru v novém MINI One D Countryman a čtyřválcových motorů v novém MINI Cooper D Countryman a novém MINI Cooper SD Countryman je technologie MINI TwinPower Turbo tvořena systémem přeplňování s recirkulací výfukových plynů a přímým vstřikováním paliva Common Rail. Dvoustupňové přeplňování, které bylo v minulosti používáno pouze u nejvýkonnějšího vznětového motoru, nyní optimalizuje reakce také u čtyřválcového motoru v MINI Cooper D Countryman, přičemž vstřikovače vstřikují palivo do spalovacích prostorů pod tlakem až 2500 bar. 

Pohon všech kol ALL4 volitelně pro čtyři motory a standardně pro plug-in hybridní model.
Systém pohonu všech kol ALL4 poskytuje znatelný nárůst v oblasti trakce, jízdní stability a agility. Tento systém je volitelně nabízen jako alternativa k charakteristickému pohonu předních kol pro čtyři modely nového MINI Countryman. Díky rychlému a přesnému elektronickému ovládání systém zajišťuje rozdělení hnací síly mezi přední a zadní kola podle potřeby na všech površích a za každého počasí. 

Nové MINI Cooper SE Countryman ALL4 je standardně vybaveno hybridně-specifickým systémem pohonu všech kol. Pohon tvoří precizně řízená spolupráce mezi zážehovým tříválcem, který pohání přední kola, a elektrickým synchronním motorem roztáčejícím kola zadní nápravy. Tyto dvě pohonné jednotky generují celkový výkon 165 kW/224 k. Nejnovější technologie eDrive dostupná pro plug-in hybridní modely BMW Group zahrnuje také vysokonapěťovou lithium-iontovou baterii s kapacitou 9,6 kWh, což novému MINI Cooper SE Countryman ALL4 umožňuje maximální dojezd čistě na elektřinu 55 až 61 kilometrů. 

8stupňová převodovka Steptronic jako standardní výbava pro dva další motory.
Nové MINI Cooper SE Countryman ALL4 je standardně vybaveno šestistupňovou převodovkou Steptronic. Modely MINI Cooper Countryman ALL4 a MINI Cooper D Countryman ALL4 jsou nyní standardně vybaveny 8stupňovou převodovkou Steptronic, stejně jako modely MINI Cooper S Countryman ALL4, MINI Cooper SD Countryman a MINI Cooper SD Countryman ALL4. Volitelně je tato převodovka k dispozici také pro MINI Cooper D Countryman. U všech ostatních motorů je namísto standardně dodávané 6stupňové manuální převodovky volitelně nabízena 7stupňová dvouspojková převodovka Steptronic. 

Další možností pro nejvýkonnější zážehové a vznětové motory je také sportovní 7stupňová dvouspojková převodovka Steptronic a 8stupňová sportovní převodovka Steptronic, jež umožňují mimořádně rychlé změny převodových stupňů a zlepšenou dynamiku řazení. 

[ Cílová kotva 1 ]

Nové MINI Countryman je k dispozici v jedenácti provedeních:


MINI One Countryman

MINI Cooper Countryman

MINI Cooper Countryman ALL4

MINI Cooper S Countryman

MINI Cooper S Countryman ALL4

MINI Cooper SE Countryman ALL4

MINI One D Countryman

MINI Cooper D Countryman

MINI Cooper D Countryman ALL4

MINI Cooper SD Countryman

MINI Cooper SD Countryman ALL4


Nové prvky výbavy: sportovní kožený volant, digitální kokpit.
Také interiér nového MINI Countryman je nyní přitažlivější a hodnotnější zásluhou rozšířené standardní výbavy. Její seznam nyní zahrnuje sportovní kožený volant pro všechny modelové varianty. U nového MINI Countryman má spolujezdec vpředu výškově nastavitelné sedadlo. Elektricky nastavitelná sedadla jsou součástí standardní výbavy, přičemž u řidiče jsou doplněna paměťovou funkcí. 

Pro nové MINI Countryman je volitelně k dispozici digitální přístrojový panel. Displej v černém provedení Black Panel za volantem má průměr pět palců. Změněna byla i nabídka audio a navigačních systémů. Výbava Connected Media a Connected Navigation Plus, dostupná jako alternativa k základní konfiguraci, zahrnuje dotykový barevný 8,8palcový displej, umístěný pro značku MINI typickým způsobem v centrálním přístroji. Kruhová ovládací jednotka v novém MINI Countryman má propracovaný vzhled s ještě harmoničtěji integrovanými tlačítky audiosystému, varovných světel a asistenčních systémů. Prvotřídní charakter centrálního displeje podtrhují dotyková tlačítka záložek a leskle černé obložení Piano Black.

Dokonce i standardní audiosystém nabízí možnost přehrávání zvuku přes Bluetooth a rozhraní USB. Rádio MINI Visual Boost a digitální displej přístrojového panelu jsou součástí volitelné výbavy Connected Media, zatímco navigace Connected Navigation umožňuje kromě pohodlného navádění k cíli využívat také řadu dalších informačních a zábavních funkcí. Tato výbava zahrnuje rovněž bezdrátové nabíjení kompatibilních mobilních telefonů a druhou USB zásuvku.

Nové MINI Countryman: vždy online a aktuální díky inteligentnímu propojení.
Nové MINI Countryman je vybaveno SIM kartou, která je trvalou součástí vozu. Umožňuje používání inteligentního tísňového volání E-Call s automatickou detekcí polohy vozidla a závažnosti nehody, jakož i služeb MINI TeleServices. Výbava Connected Media zahrnuje širokou škálu digitálních služeb MINI Connected. Nové MINI Countryman je vždy online a umožňuje bezproblémové používání hlasového asistenta Amazon Alexa.

Zajišťuje také přístup k dopravním informacím v reálném čase RTTI a též internetové platformě MINI Online a přípravě pro Apple CarPlay. MINI Connected lze použít k odesílání navigačních cílů z chytrého telefonu do vozu. Připojení mobilního telefonu také znamená, že se automaticky aktualizují navigační mapy vozidla. 

Individuální styl pro dodatečnou montáž: MINI Originální příslušenství.
Vysoce kvalitní prvky výbavy pro dodatečnou montáž z programu MINI Originální příslušenství umožňují osobním preferencím ještě lépe uzpůsobit funkčnost, pohodlí, zábavu za volantem a individuální styl nového MINI Countryman. Nabídka výbavy sahá od zadního nosiče kol přes střešní box a tvarované vany do zavazadlového prostoru po individuální projektory MINI LED z programu MINI Yours Customized a produkty John Cooper Works určené pro extrémní zábavu za volantem.

Spotřeba

MINI One Countryman: 75 kW/102 k, 0–100 km/h za 12,0 s (12,3 s), maximální rychlost: 180 km/h (180 km/h), spotřeba paliva: 5,9–5,6 litru na 100 km (5,7–5,5 litru/100 km), emise CO2: 134–127 g/km (129–124 g/km) (předběžné údaje).

MINI Cooper Countryman: 100 kW/136 k, 0–100 km/h za 9,7 s (9,7 s), maximální rychlost: 205 km/h (205 km/h), spotřeba paliva:
5,9–5,6 l/100 km (5,6–5,3 litru/100 km), emise CO2: 135–129 g/km
(129–120 g/km).

MINI Cooper Countryman ALL4: 100 kW/136 k, 0–100 km/h za 10,1 s, maximální rychlost: 202 km/h, spotřeba paliva: 6,1–5,9 litru/100 km, emise CO2: 140–134 g/km.

MINI Cooper S Countryman: 131 kW/178 k, 0–100 km/h za 7,5 s (7,4 s), maximální rychlost: 225 km/h (225 km/h), spotřeba paliva:
6,5–6,3 litru/100 km (6,0–5,7 litru/100 km), emise CO2: 148–144 g/km (136–130 g/km).

MINI Cooper S Countryman ALL4: 131 kW/178 k, 0–100 km/h za 7,3 s, maximální rychlost: 222 km/h, spotřeba paliva: 6,5–6,2 litru/100 km, emise CO2: 149–142 g/km. 

MINI Cooper SE Countryman ALL4: 162 kW/220 k, 0–100 km/h za 6,8 s, maximální rychlost: 196 km/h, spotřeba paliva: 2,0–1,7 litru/100 km, spotřeba elektřiny: 14,0–13,1 kWh/100 km; emise CO2: 45–40 g/km.

MINI One D Countryman: 85 kW/116 k, 0–100 km/h za 11,2 s (11,2 s), maximální rychlost: 192 km/h (192 km/h), spotřeba paliva: 4,4–4,1 litru/100 km (4,3–4,0 litru/100 km), emise CO2: 116–107 g/km
(112–106 g/km).

MINI Cooper D Countryman: 110 kW 150 k, 0–100 km/h za 9,1 s (9,1 s), maximální rychlost: 214 km/h (213 km/h), spotřeba paliva:
4,4–4,2 litru/100 km (4,4–4,2 litru/100 km), emise CO2: 116–110 g/km (117–111 g/km).

MINI Cooper D Countryman ALL4: 110 kW/150 k, 0–100 km/h za 9,0 s, maximální rychlost: 211 km/h, spotřeba paliva: 4,8–4,6 litru/100 km, emise CO2: 127–121 g/km.

MINI Cooper SD Countryman: 140 kW/190 k, 0–100 km/h za 7,9 s, maximální rychlost: 226 km/h, spotřeba paliva: 4,5–4,2 litru/100 km, emise CO2: 117–111 g/km.

MINI Cooper SD Countryman ALL4: 140 kW/190 k, 0–100 km/h za 7,6 s, maximální rychlost: 224 km/h, spotřeba paliva: 4,8–4,6 litru/100 km, emise CO2: 127–121 g/km.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít