CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
MINI Camden Edition

MINI Camden Edition

MINI Camden Edition

POZNEJTE CAMDEN. MINI CAMDEN EDITION JIŽ OD 6.999 KČ S DPH MĚSÍČNĚ*

Přivážíme Vám speciální limitovanou edici pro MINI 3DVEŘOVÉ, MINI 5DVEŘOVÉ a MINI CABRIO inspirovanou hudbou, uměním a nespoutaným životním stylem - CAMDEN EDITION. Nová limitovaná edice MINI CAMDEN je inspirovaná rodištěm legend a pulzujícím srdcem severního Londýna. Je zosobněním esence každého, kdo má svůj vlastní styl a mysl. MINI miluje tajemnou přitažlivost neobjevených talentů, kteří si jdou za svými sny a umí se přitom pořádně bavit. Následujte rytmus svého života a nechte se unést nespoutanou jízdou v záři reflektorů.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Jméno * Příjmení *
E-mail * Telefon *
Společnost
Kdo Vás má kontaktovat? *
Přeji si vše řešit ONLINE
Poznámka

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.

MINI Camden Edition

MINI Camden Edition

JIŽ OD 6 999,- KČ VČETNĚ DPH MĚSÍČNĚ.*

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper 3dveřové s pořizovací cenou 692 852 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců a roční nájezd 10 000 km, základní pořizovací cena vozu 600 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 263 283 Kč, poslední navýšená splátka činí 202 545 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele - plátce DPH. Tato nabídka edice Camden se vztahuje pouze na motorizace Cooper/Cooper S a modelovou řadu 3dveřové, 5dveřové a Cabrio. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner MINI v České republice. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7,1 - 4,9 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 163 - 111 g/km.

MINI CAMDEN EDITION JIŽ OD 8 999 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ*

*Tato splátka operativního leasingu je kalkulována za podmínek 0% akontace, 60 měsíců, 10 000 km/rok a obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper 3dveřové s pořizovací cenou 692 852 Kč vč. DPH. Splátka s DPH je 10 889 Kč. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace. Tato nabídka edice Camden se vztahuje pouze na motorizace Cooper a Cooper S a modelovou řadu 3dveřové, 5dveřové a Cabrio. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner MINI v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.minifs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7,1 - 4,9 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 163 - 111 g/km.


MINI Camden Edition
BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít