CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
LIMITOVANÁ EDICE BMW X2 ( F39 ) ZA SKANDÁLNÍ CENU

LIMITOVANÁ EDICE BMW X2 ( F39 ) ZA SKANDÁLNÍ CENU

LIMITOVANÁ EDICE BMW X2 ( F39 ) ZA SKANDÁLNÍ CENU

Připravili jsme pro naše zákazníky SKANDÁLNÍ nabídku na jedinečný vůz s označením BMW X2, který můžete vlastnit již od ceny 649 000 Kč.

BMW X2 technicky vychází z aktuální generace X1. Oproti ní je ale o 49 mm kratší a o 69 mm nižší. V Mnichově tomuto modelu přisoudili roli sportovnější alternativy klasického dříve představeného crossoveru, o čemž nakonec svědčí také přítomnost verzí M Sport a M Sport X. Interiér přesně podle očekávání žádné zásadní novinky nenabízí. Zavazadelník pojme v základním uspořádání 470 litrů, což je o 35 litrů méně ve srovnání s větší X1.

LIMITOVANÁ EDICE BMW X2 >


V ZÁKLADNÍ CENĚ DOSTANETE BALÍČEK EXKLUZIVNÍ VÝBAVY:

LED přední světlomety

parkovací senzory vpředu a vzadu

automatická převodovka

vyhřívané přední sedačky

velká navigace

motorizace: sDrive18i, sDrive20i, sDrive18d, xDrive18d, sDrive20d, xDrive20d

TESTOVACÍ JÍZDA V BMW X2 >

*akce platí do 31.12.2019

BMW X2. ABSOLUTNĚ UNIKÁTNÍ. EXTRÉMNĚ VYJIMEČNÉ.

ÚPLNĚ PRVNÍ BMW X2 dává své sportovní ambice okamžitě najevo. Absolutně unikátní. Extrémě výjimečné. Díky odvážnému designu nabízí dynamické a agilní výkony, které v dané kategorii nemají konkurenci. Ve spojení s vysoce kvalitním interiérem a spoustou inovativních technologií se jedná o extrovertního protagonistu nové doby. Jste připraveni?

VŽDY VPŘED. PŘED NIČÍM NECOUVNE. VÝKONNÉ MOTORY. Přesné řízení. Volitelný M sportovní povozek. Precizní ovladatelnost stanovující měřítka ve své kategorii. Pro dynamické výkony a čilou agilitu – ať už na krátké či dlouhé vzdálenosti, jízdu po městě, nebo zatáčkovité okresní silnice. Všechny tyto vlastnosti dále zdokonaluje volitelným pohonem všech kol BMW xDrive, který novému BMW X2 propůjčuje vynikající trakci a směrovou stabilitu, umožňující projet ostrou zatáčkou stylem, jakoby vůz jel po kolejích. Zvýšený tep je samozřejmostí – pro všechny, kteří jsou připraveni. Sport Activity Coupé, zkráceně SAC, překonává jakéhokoliv protivníka z minulosti či současnosti v míře radosti z jízdy, kterou do segmentu přináší.


ODVÁŽNÝ A NEKOMPROMISNÍ CHARAKTER NOVÉHO BMW X2 JE EVIDENTNÍ NA PRVNÍ POHLED.Toto vozidlo vyčnívá z davu v jakémkoliv prostředí. Dokonce i vedle svých větších sourozenců – BMW X4 a X6 – působí BMW X2 zcela osobitým dojmem. Zde je klíčovým faktorem design exteriéru, který kombinuje dynamicky pojaté tvary karoserie a přikrčenou siluetu kupé s robustní konstrukcí modelů BMW X.


  • Spektakulární silueta.
  • Působivé koncovky výfuku.
  • Absolutně výrazné logo BMW na C-sloupku.
  • Působivá kola z lehkých slitin.
  • Progresivně tvarovaná maska s dvojicí ledvinek.


BMW X2 (F39) JE UNIKÁTNÍ V MNOHA OHLEDECH, STAČÍ VYBRAT A MŮŽETE HO MÍT ZA SKVĚLÝCH PODMÍNEK.

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít