CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
LIMITOVANÁ EDICE BMW X1 ( F48 ) ZA SKANDÁLNÍ CENU

LIMITOVANÁ EDICE BMW X1 ( F48 ) ZA SKANDÁLNÍ CENU

LIMITOVANÁ EDICE BMW X1 ( F48 ) ZA SKANDÁLNÍ CENU

Připravili jsme pro naše zákazníky speciální SKANDÁLNÍ nabídku na oblíbené vozy BMW X1, kdy můžete od 599 000 Kč vlastnit vůz, který předčí všechna Vaše očekávání.

BMW X1 ctí charakteristický vzhled vozů své kategorie, který sází na praktičnost a dynamiku. Vždy dokonalé, ať už v městském provozu, nebo mimo zpevněnou vozovku. Balíček výbavy v hodnotě 150 000 Kč, který je již zahrnut v ceně vozu, nabízí navigační systém, vyhřívané přední sedačky, automatickou převodovku, LED světlomety a parkovací senzory vpředu a vzadu.

LIMITOVANÁ EDICE BMW X1 >


V ZÁKLADNÍ CENĚ DOSTANETE BALÍČEK EXKLUZIVNÍ VÝBAVY:

LED přední světlomety

parkovací senzory vpředu a vzadu

automatická převodovka

vyhřívané přední sedačky

velká navigace

motorizace: sDrive18i, sDrive20i, sDrive18d, xDrive18d, sDrive20d, xDrive20d

TESTOVACÍ JÍZDA V BMW X1 >

*akce platí do 31.12.2019

BMW X1 (F48) | JDE SI SVOU VLASTNÍ CESTOU


BMW X1 (F48) si razí nové cesty, místo toho, aby jelo ve vyjetých kolejích. Už první pohled ukazuje, že je právoplatným členem rodiny modelů X: jeho exteriér definují krátké převisy a dlouhý rozvor, typická poznávací znamení vozů SAV (Sport Activity Vehicle). Také uvnitř je filozofie X důsledně dodržována. BMW X1 nabízí svým pasažérům zvýšenou pozici sedadel, vysoce kvalitní materiály a intuitivní koncept ovládání. Interiér přitom není jen extrémně příjemný, ale také mimořádně variabilní: druhá posuvná řada sedadel s elektricky sklopnými opěradly se vašim plánům přizpůsobí během několika sekund. Úsporné a výkonné zážehové i vznětové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics současně povzbuzují vaši chuť do dalšího dobrodružství.

KOMFORT BMW X1 | OBJEVITELSKÝ DUCH PROPOJENÝ S KOMFORTEM.

Dokonalý společník pro vaši expedici do neznáma: interiér BMW X1 hýčká své pasažéry zvýšenou pozicí sedadel pro co nejlepší výhled, který si posádka užívá obklopena vysoce kvalitními materiály. V kombinaci s intuitivním ovládáním a variabilním využitím prostoru je BMW X1 ideálním partnerem pro všechny vaše budoucí plány.

PROSTORNÉ

BMW X1 (F48) v každodenním městském provozu ohromuje kompaktními vnějšími rozměry. Uvnitř vozu se ale ukrývá víc, než si vůbec dokážete představit. Díky zvýšené střeše a typickému tvaru karoserie SAV se v interiéru umocňuje pocit prostornosti a vřelosti. Dalším faktorem tohoto pocitu je extrémně dobrý výhled ze zvýšené pozice sedadel a velké prosklené plochy. Avšak tento dojem z BMW X1 není čistě subjektivní: 56 centimetrů v podélném směru pro kolena na zadních sedadlech poskytuje pohodlné sezení na delších cestách i vyšším pasažérům.

NAPĚCHOVANÉ POHODLÍM

V BMW X1 zažijete výjimečný komfort ještě dříve, než vůbec vyjedete. Například za pátými výklopnými dveřmi, které se pro usnadnění nakládání otevírají dostatečně vysoko, se ukrývá velkorysý zavazadlový prostor. Vysoce přizpůsobivý interiér se sklopným opěradlem sedadla spolujezdce a variabilními zadními sedadly nabízí prostor pro rozměrné předměty, jako jsou lyže nebo jízdní kola.

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít