Přeskočit na obsah
CarTec Group

Co Vás čeká a co budete mít na starosti

  • První kontakt se zákazníkem
  • Osobní, telefonická a e-mailová komunikaci se zákazníky
  • Vyřizování a přepojování hovorů
  • Sjednávání servisních termínů se zákazníky
  • Příjem plateb od zákazníků (pokladna a platební terminál)
  • Evidence smluv, archivace zakázek
  • Administrativní podpora oddělení servisu, prodeje a náhradních dílů
  • Správa přijaté a odeslané pošty
  • Tvorba a správa daňových dokladů
  • Spolupráce s účtárnou
  • Zajišťování chodu recepce, zasedačky, kuchyňky a kancelářských potřeb
  • Zajišťování občerstvení pro zákazníky
  • Evidence docházky pracovníků
  • 8 hod. pracovní doba: ranní 06:15 – 14.45 a odpolední 9:45 – 18:15.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk min. úroveň B1
  • Velmi dobrá znalost MS Office (word, excel, outlook)
  • Reprezentativní a příjemné vystupování
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup a schopnost dobře zvládnout stresové situace

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenost s prací na recepci
  • Součástí CV fotografie

Co vám můžeme nabídnout

  • Společnost s českým vlastníkem
  • Motivační platové ohodnocení
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Stravenky v hodnotě 190Kč
  • Dress code hrazený zaměstnavatelem
  • Slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
  • Zaměstnanecká sleva při koupi vozu BMW
  • Přátelský kolektiv a pěkné pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.