CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

John Cooper Works

Špičkoví hráči modelové řady britské prémiové značky pro segment malých automobilů přinášejí své vzrušující výkony nejen s příkladnou efektivitou, ale také s dalším zlepšeným emisním chováním. MINI John Cooper Works (spotřeba paliva v kombinaci: 6,9 - 6,9l /100 km s šestistupňovou manuální převodovkou, 6,2 - 6,1 l / 100 km s převodovkou Steptronic s 8 rychlostmi, kombinované emise CO2: 158 - 157 g/km s 6 km) - rychlostní manuální převodovka, 142 - 140 g/km s 8stupňovou převodovkou Steptronic) a MINI John Cooper Works Cabrio (spotřeba paliva kombinovaná: 7,1 - 7,0l /100 km s 6stupňovou převodovkou. 6,5 - 6,4 l/100 km s 8-stupňovou převodovkou Steptronic, kombinované emise CO2: 162 - 161 g/km se 6stupňovou převodovkou 148 - 145 g/km s 8stupňovou převodovkou Steptronic budou standardně vybaveny filtrem pevných částic pro snížení emisí částic.

John Cooper Works

MINI John Cooper Works Convertible

MINI John Cooper Works zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 6,3 sekundy a trvá pouhých 5,6 sekundy z 80 na 120 km/h. MINI John Cooper Works Convertible dokončuje standardní sprint za 6,6 sekundy z klidového stavu a průběžného sprintu za 6,1 sekundy. Pro oba modely John Cooper Works je volitelně k dispozici také osmistupňová sportovní převodovka Steptronic.

MINI John Cooper Works Cabrio se skládá z výkonného turbodmychadlového motoru, sportovního podvozku s 17palcovými koly z lehké slitiny John Cooper Works, sportovního brzdového systému, John Cooper pracuje aerodynamika souprava a John Cooper pracuje sportovní sedadla. Špičkoví atleti navíc disponují LED světlomety v jejich aktuálním vydání, stejně jako LED zadní světla ve výrazném designu Union Jack, který podtrhuje jejich britský původ.
Vnitřní výbava je vybavena novými možnostmi přizpůsobení, které jsou vybaveny funkcí MINI Yours Interior Piano Black, včetně podsvíceného obložení na přední straně spolujezdce a možnosti Piano Black Exteriér s vysoce lesklými černými obrysy pro světlomety, zadní světla a mřížku chladiče . Nejnovější přírůstky do řady možností a příslušenství zahrnují možnost telefonování s bezdrátovým nabíjením, projekci MINI loga na straně řidiče, přizpůsobitelné produkty řady MINI Yours Customized a řadu digitálních služeb MINI Connected.


NABÍDKA MODELŮ MINI >

John Cooper Works

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít