CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Grand Opening - CarTec Praha BMW Motorrad

Ve čtvrtek 23. září 2021 jsme slavnostně otevřeli CarTec Praha BMW Motorrad, autorizovaný prodej a servis motocyklů BMW Motorrad. Sice jste nás mohli navštívit už od jara 2021, ale s ohledem na vážené hosty a situaci jsme slavnostní otevření realizovali až v září.

Pokřtili jsme tak dalšího člena rodiny CarTec Group! Pražské dealerství CarTec Praha rozšířilo své portfolio o nové dealerství motocyklů BMW Motorrad. Večeru vládla uvolněná atmosféra, doplněná skvělým jídlem a kvalitním pitím. Zpívalo se, tancovalo, grilovalo, odvážnější zkusili trenažér jízdy po zadním kole a nechybělo motokino ani soutěž o motorkářské ceny.

Majitele strojů BMW Motorrad zde potěší velké a moderní zázemí. Vše podstatné je tu na jednom místě. Dole jsou motorky a servis, v patře galerie s oblečením – celkem přes 700 metrů čtverečních, což ze strašnického showroomu dělá s přehledem největší ryze motocyklový salon značky BMW v Praze. „Servis máme přímo za zdí showroomu, takže když chce zákazník vidět, jak se jeho motorka servisuje, může si vzít šálek kávy a koukat mechanikům pod ruce. Sice to nemají moc rádi,“ směje se šéf showroomu Michal Dvořák, „ale klienti na to mají právo.“

V CarTec Praha tak od této chvíle poskytujeme kompletní péči o portfolio skupiny BMW Group.

„Nejsme pouze prodejci prémiové značky motocyklů. Jsme lidé, kteří pro motocykly žijí, kteří s nimi cestují, závodí, mlátí o zem a zase je opravují. Prostě opravdoví motorkáři, nikoliv lidé, kteří si na motorkáře, v rámci pracovní náplně, jen hrají. Proto umíme odpovědět na absolutní většinu otázek ze světa motorek, a i když nemáme patent na rozum, většina odpovědí bude pramenit z osobní zkušenosti spíše než z čtení motorkářských fór.“ Michal Dvořák, vedoucí BMW Motorrad CarTec Praha

Pro zákazníky v CarTec Praha mimo jiné připravujeme:

  • Motorkářské besedy, grilovačky, společné vyjížďky aj.
  • Věrnostní klub CarTec Moto, díky kterému získáte nejen zvýhodněné ceny od CarTec partnerů, jako jsou motoškoly, okruhové agentury, pozvánky na akce a další.
  • Akademii ježdění pro všechny zákazníky, kteří se chtějí dál rozvíjet v jednotlivých motocyklových disciplínách. CarTec Moto Akademie je určená pro začínající a zkušené jezdce. I Valentino #46 má svého mentora.

NA CO SE V NOVÉM SHOWROOMU BMW MOTORRAD CARTEC PRAHA MŮŽETE TĚŠIT? 

  • Kompletní řadu motocyklů BMW, oblečení a příslušenství na motorky;
  • Prostorný showroom v “bikerském stylu”;
  • Heritage koutek určený primárně modelům RnT, R18 a stavbám na jejich základu, včetně nabídky stylových doplňků;
  • Motorkářskou kavárnu, pro plánování vašich budoucí cesty;
  • Velký moderní servis pro kvalitní a precizní péči o vaše stroje;
  • Sehraný tým prodejců a mechaniků, kteří vědí o motocyklech BMW vše, žijí pro jednu stopu a chtějí se s vámi o své zkušenosti podělit.

Teď se ještě chystá několik venkovních úprav – přibude kryté stání pro motorky, nabíjecí stanice, kde motorkáři budou moci na profesionálních dobíječkách dobít baterie do plna, chybět nebude ani kompresor na dofouknutí pneumatik a k dispozici bude také olej na dolití pár deci, třeba před cestou do Alp. „Chceme udělat vše, aby u nás byli motorkáři spokojení,“ říká Michal Dvořák.

Pokud jste nás ještě nestihli navštívit, tak na vás čeká zcela nový a prostorný showroom s kompletní řadou motocyklů BMW, příslušenstvím a motocyklovým oblečením. V novém dealerství na adrese Průběžná 80 vás přivítá profesionální tým motorkářů, který vám poradí, vysvětlí či doporučí vhodný motocykl, anebo s Vámi jen tak probere slasti i strasti života v jedné stopě.

Děkujeme Vám, že jste nás v tento významný den přišli podpořit a užili si s námi společný večer!

Těšíme se na společné kilometry v sedle,
tým CarTec Praha BMW Motorrad

Kontakty
Nabídka motocyklů

Nový showroom BMW Motorrad CarTec Praha můžete navštívit na adrese:

Průběžná 80, Praha 10 – Strašnice

Otevírací doba: Po – Pá 8:00 – 18:00

Tel. recepce: +420 211 155 120

moto.cartecgroup.com 

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít