CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA MODELY ŘADY X

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA MODELY ŘADY X

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA MODELY ŘADY X

Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte k novým modelům BMW X3, BMW X4 a BMW X5 navíc sadu zimních kol, BMW Service Inclusive až na 5 let nebo BMW Repair Inclusive až na 3 roky.

Nabídka se vztahuje na limitovaný počet vozů.

Připravili jsme pro Vás speciální zimní nabídku na modely BMW X, které nelze odolat. Pořiďte si nové BMW z řady X a získejte speciální výhody od CarTec Group.


ZEPTEJTE SE NA VÍCE INFORMACÍ PRODEJCE >


BMW X3 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

Pouze nyní k novému vozu BMW X3

Užívejte si nadhled. Dominujte světu po svém. Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte ke svému BMW X3 navíc sadu zimních kol, BMW Service inclusive až na 5 let nebo BMW Repair inclusive až na 3 roky.


NABÍDKA VOZŮ BMW X3 >


BMW X4 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

NEDRŽÍ SE STANOVENÝCH PRAVIDEL. URČUJE JE. DYNAMICKÉ BMW X4.

Pokud jde o dynamiku, pro BMW X4 není žádná výzva příliš velká. Díky mimořádně nízkému těžišti, adaptivnímu M podvozku a tuhému sportovnímu řízení zvládne každý úkol s odpovídající stabilitou, maximální přesností a jedinečnou ovladatelností.


NABÍDKA VOZŮ BMW X4 >

Nadhled na X způsobů | Dravost na X způsobů | Respekt na X způsobů


BMW X5. VŽDY O DVA KROKY NAPŘED.

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat. Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a ambientní osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package.


ČISTÁ RADOST Z JÍZDY

BMW X5 ohromuje stylem a sebevědomím již v základním provedení. Dynamicky při jízdě městem na 19 palcových kolech z lehkých slitin nebo suverénním způsobem mimo zpevněné komunikace, zásluhou ochrany podvozku ve stylu terénních automobilů už není nic, co by ho dokázalo zastavit. Vysoce kvalitní interiér se vyznačuje prvky, jako je béžové kožené čalounění Canberra Beige Vernasca, tmavě hliníkové obložení interiéru Aluminium se síťovým efektem a antracitové čalounění stopu BMW Individual.


NABÍDKA VOZŮ BMW X5 >


ZEPTEJTE SE NA VÍCE INFORMACÍ PRODEJCE >

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít