CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA MODELY ŘADY X

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA MODELY ŘADY X

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA MODELY ŘADY X

Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte k novým modelům BMW X3, BMW X4, BMW X5 a BMW X6 navíc sadu zimních kol, BMW Service Inclusive až na 5 let nebo BMW Repair Inclusive až na 3 roky.

Nabídka platí do 31. 12. 2019 a vztahuje se na limitovaný počet vozů.

Připravili jsme pro Vás speciální zimní nabídku na modely BMW X, které nelze odolat. Pořiďte si nové BMW z řady X a získejte speciální výhody od CarTec Group.


ZEPTEJTE SE NA VÍCE INFORMACÍ PRODEJCE >


BMW X3 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

Pouze nyní k novému vozu BMW X3

Užívejte si nadhled. Dominujte světu po svém. Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte ke svému BMW X3 navíc sadu zimních kol, BMW Service inclusive až na 5 let nebo BMW Repair inclusive až na 3 roky.


NABÍDKA VOZŮ BMW X3 >


BMW X4 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

NEDRŽÍ SE STANOVENÝCH PRAVIDEL. URČUJE JE. DYNAMICKÉ BMW X4.

Pokud jde o dynamiku, pro BMW X4 není žádná výzva příliš velká. Díky mimořádně nízkému těžišti, adaptivnímu M podvozku a tuhému sportovnímu řízení zvládne každý úkol s odpovídající stabilitou, maximální přesností a jedinečnou ovladatelností.


NABÍDKA VOZŮ BMW X4 >

Nadhled na X způsobů | Dravost na X způsobů | Respekt na X způsobů


BMW X5. VŽDY O DVA KROKY NAPŘED.

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat. Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a ambientní osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package.


NABÍDKA VOZŮ BMW X5 >


ZEPTEJTE SE NA VÍCE INFORMACÍ PRODEJCE >


THE X6. BMW X6 JE NEKOMPROMISNĚ SUVERÉNÍ

Nekompromisní – nové BMW X6 ztělesňuje provokativní suverenitu. Ta je viditelná především ve sportovně tvarované karoserii a novém, osobitém designovém jazyku, který je patrný ve špičkové exkluzivitě a vizionářských technologiích, jako je BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow. To vše v první řadě poukazuje na jednu věc: na absolutní dominanci, kterou nové BMW X6 demonstruje na všech površích díky výkonnému motoru, preciznímu podvozku a výbavě, jako je třeba paket xOffroad. S novým BMW X6 zažijete dříve nevídaný nový způsob překonávání svých očekávání.


NABÍDKA VOZŮ BMW X6 >


"Nové BMW X6 polarizuje a provokuje. BMW X6 je první svého druhu a nyní z něj ještě více vyzařuje provokativnost a sebevědomí."  Domagoj Dukec, ředitel BMW Design

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít