CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

CarTec party roztančily Legendy se vrací a Lucie

V neděli 26. června jsme v pražské pobočce CarTecu oslavili několik výročí najednou. Před 30 lety přišlo BMW do ČR, před 20 lety vznikl CarTec Group a je tomu 10 let, co vznikla pobočka CarTec Praha. Při té příležitosti oslavil zpětně své 60. narozeniny také majitel Karel Kadlec. V horkém letním počasí se tak v 17 hod. otevřelo parkoviště u pražského showroomu pro stovky zaměstnanců a přátel.

Krátce před vystoupením první kapely se na pódiu shromáždili dlouholetí zaměstnanci, kteří dostali darem hodinky. Karel Kadlec také dostal od svých zaměstnanců k narozeninám dárek – adoptivního hrocha z ostravské ZOO, na kterého vznikla společná sbírka.

„Jsem maximálně spokojený, protože party byla dělaná pro naše zaměstnance a já mám velmi pozitivní reakce. Nejvíc se mi líbilo, že se lidé bavili a cítili se dobře. Kvůli Covidu jsme dlouho nemohli udělat společnou akci a teď se nám to konečně povedlo,“ říká Karel Kadlec.

Na pódium pak přišla parta vyborných muzikantů Legendy se vrací, kteří zahráli ty největší rockové klasiky od 70. let až do současnosti. Nejočekávanějším vystoupením večera byla kapela Lucie, která patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější kapely u nás a odehrála pro CarTec ty největší hity i s dlouhým přídavkem.

Doufáme, že si všichni CarTec party náramně užili a rádi bychom poděkovali všem, kteří se zúčastnili ale i těm, kteří z rodinných či jiných důvodů nemohli do Prahy přijet.

Přejeme všem krásné a příjemné letní dny.

Váš CarTec Team

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít