Modely

Další články

Cartec Group na filmovém festivalu

49. ročník Filmového festivalu v Karlových Varech
K začátku července neodmyslitelně patří Filmový festival v Karlových Varech, který se koná letos už po 49. Filmový festival v Karlových Varech patří k nejprestižnější akcím v České republice a střední Evropě.  I tento ročník budou udělovány křišťálové globusy českým i světově známým hercům.  K tomu neodmyslitelně patří přesun hvězd během festivalu. Po šesti letech střídá BMW značku Audi a získává tu čest být oficiálním vozem festivalu. CarTec Group se stal oficiálním dodavatelem vozů BMW. V Karlových Varech tak bude jezdit  60 krásných vozů, převážně z řady 7 a řady 5. Mimo jiné si můžete vychutnat předváděcí jízdy v BMW Zone, které pro Vás zajišťuje CarTec Group a můžete se tak seznámit s celou modelovou řadou BMW.


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat