Modely

Další články
BMWexperience Praha

BMWexperience Praha

Dobrý den,
zažijte skutečnou Radost z jízdy a zdokonalte své řidičské umění spolu s profesionálními instruktory.
Vyzkoušejte jízdu na unikátním cvičném polygonu, zlepšete své řidičské dovednosti v hraničních podmínkách, při škole smyku a seznamte se s modely BMW, které také můžete porovnat s Vaším současným vozem. Podělit se o zážitky je Radost, proto srdečně zveme i Vašeho kolegu, kamaráda nebo partnera a můžete jízdy sdílet a zažít společně!
Dovolujeme si upozornit, že jednotlivé sloty jsou kapacitně omezeny.

Těšíme se na Vás! 
Team CarTec Praha

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat