CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
  • CarTec Group
  • BMW X1 | LIMITOVANÁ EDICE | ZVÝHODNĚNÍ AŽ 260 000…
BMW X1 | LIMITOVANÁ EDICE | ZVÝHODNĚNÍ AŽ 260 000 KČ

BMW X1 | LIMITOVANÁ EDICE | ZVÝHODNĚNÍ AŽ 260 000 KČ

BMW X1 | LIMITOVANÁ EDICE | ZVÝHODNĚNÍ AŽ 260 000 KČ

AKCE PLATÍ DO 30.6.2019

Právě teď přijíždí limitovaná edice BMW X1 s prvky výbavy, které vás budou neskutečně bavit!

Balíček výbavy v hodnotě 150 000 Kč, který je již zahrnut v ceně vozu, nabízí:

navigační systém

vyhřívané přední sedačky

automatickou převodovku

LED světlomety a parkovací senzory vpředu a vzadu.


STARTUJEME NA CENĚ 599 000 Kč >


BMW X1 si razí nové cesty, místo toho, aby jelo ve vyjetých kolejích. Už první pohled ukazuje, že je právoplatným členem rodiny modelů X: jeho exteriér definují krátké převisy a dlouhý rozvor, typická poznávací znamení vozů SAV (Sport Activity Vehicle). Také uvnitř je filozofie X důsledně dodržována. BMW X1 nabízí svým pasažérům zvýšenou pozici sedadel, vysoce kvalitní materiály a intuitivní koncept ovládání. Interiér přitom není jen extrémně příjemný, ale také mimořádně variabilní: druhá posuvná řada sedadel s elektricky sklopnými opěradly se vašim plánům přizpůsobí během několika sekund. Úsporné a výkonné zážehové i vznětové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics současně povzbuzují vaši chuť do dalšího dobrodružství.


NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY X1 V KATALOGU NA CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X1 >

KONTAKT NA PRODEJCE >

BMW X1 | F48

POZNEJTE BMW X1

DESIGN

BMW X1 ctí charakteristický vzhled vozů kategorie SAV, který sází na praktičnost a dynamiku. Ať už v městském provozu, nebo mimo zpevněnou vozovku, dynamicky tvarovaná silueta s dlouhým rozvorem a krátkými převisy vypadá mimořádně dobře. Bez kompromisů v oblasti variability nebo prostoru na předních či zadních sedadlech kombinuje sportovní design s kompaktními rozměry exteriéru. Vzhled BMW X1 umně dotváří kombinace vysoce kvalitních materiálů a dokonale navržených detailů.

KOMFORT A PRAKTIČNOST

Dokonalý společník pro vaši expedici do neznáma: interiér BMW X1 hýčká své pasažéry zvýšenou pozicí sedadel pro co nejlepší výhled, který si posádka užívá obklopena vysoce kvalitními materiály. V kombinaci s intuitivním ovládáním a variabilním využitím prostoru je BMW X1 ideálním partnerem pro všechny vaše budoucí plány.

XDRIVE

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive se dokonale přizpůsobuje i těm nejnáročnějším povrchům vozovky, a tím zajišťuje vynikající trakci za všech okolností. S pohonem BMW xDrive a stabilizačním systémem DSC máte jistotu stability za každé situace. Systém pohonu všech kol xDrive je řízen senzory systému DSC. Bleskové reakce systému xDrive dovolují variabilní rozdělování točivého momentu mezi obě nápravy. Systém tím předchází přetáčivému a nedotáčivému chování už v jeho počátcích a zaručuje mimořádnou směrovou stabilitu. Pomáhá tak systému DSC v kritických situacích na silnici. BMW xDrive kombinuje výhody pohonu všech kol – trakci, směrovou stabilitu a bezpečnost – s klasickou obratností vozů BMW pro ještě větší radost z jízdy.


NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY X1 V KATALOGU NA CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X1 >

KONTAKT NA PRODEJCE >

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít