CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW VISION M NEXT | Interiér

BMW VISION M NEXT | Interiér

BMW VISION M NEXT | Interiér

INTERIÉR | Zaměřeno na řidiče

Technologie rozpoznávání obličeje umožňuje automatické odemknutí vozidla ve chvíli, kdy se k němu řidič přiblíží. Vzhůru se vyklápějící dveře se otevírají dotykem na senzoru a odhalí kabinu, která propojuje řidiče a vůz v jeden celek. Elegantní, minimalistický interiér je navržen kolem aktivně zapojeného řidiče, a to jak po stylistické, tak technologické stránce. Interiér vypadá, jako by byl vyroben z jednoho kusu, s funkčními prvky, jako jsou výdechy klimatizace integrované tak, že téměř nejsou vidět. Uspořádání interiéru je záměrně nenápadné, takže řidič se může plně soustředit na řízení. Skořepiny sedadel jsou součástí povrchu interiéru a jsou do něj plynule zapuštěny. Jsou čalouněny pěnovým materiálem s pamětí, který se tvaruje a optimálním způsobem hýčká a drží těla pasažérů. Opěrky vypadají, jako by se vznášely nad opěradly, což zvyšuje pocit lehkosti. Extrémně pohodlná pozice za volantem řidiče vtáhne do zážitků z jízdy.

NABÍDKA VOZŮ BMW M V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW M >


BOOST POD | Oči na silnici, ruce na volantu

„Celý interiér je zaměřen na BOOST Pod. Jeho provedení je záměrně nenápadné, takže se řidič může plně soustředit na zážitek z řízení,“ vysvětluje Domagoj Dukec. BOOST Pod je hlavním bodem interiéru a tvoří rozhraní mezi řidičem a vozem. Sdružuje všechny ovládací prvky a informace napříč třemi odlišnými vizuálními úrovněmi v přímém zorném poli řidiče. První rovinu tvoří horizontálně uspořádaný volant se dvěma malými displeji. V návaznosti na něm je v zorném poli řidiče zakřivený skleněný displej, nový přírůstek, jehož průhledná plocha se kolem volantu táhne jako hledí. Třetí rovinou je Head-Up Displej s rozšířenou realitou v čelním skle. Vše se tedy děje přímo v zorném poli řidiče. Jízdní nastavení lze měnit na volantu, zatímco informace, jako jsou otáčky motoru, rychlost, toky energií, řidičova tepová frekvence a dostupnost režimu BOOST+, jsou rozděleny mezi celkem pět sekcí zakřiveného skleněného displeje, který se nachází za ním. Režim BOOST+ pro extra porci výkonu lze aktivovat stiskem tlačítka. Vůz řidiče na ideální okamžik pro aktivaci funkce BOOST+ sám upozorní.

NOVÁ ÚROVEŇ | Posouvá soustřední řidiče na novou úroveň: logika soustředění.

Inteligentní technologie v BMW Vision M NEXT řidiči pomáhají a poskytují správné informace ve správný čas. Ovládání je jasné a intuitivní, se všemi informacemi zobrazovanými přímo v zorném poli řidiče. Jedná se o úmyslný protipól ke konceptu BMW Vision iNEXT, které se zaměřuje na multimodální ovládání z každého ze sedadel,“ pokračuje Dukec.

BMW Vision M NEXT proto ukazuje cestu vpřed pro legendární BMW zaměření na řidiče. Uspořádání a technologie vnitřního prostoru byly navrženy tak, aby pomáhaly soustředit pozornost na řízení vozu a předcházely rozptylování. Zobrazované informace jsou přizpůsobeny aktuální rychlosti – na základě principů logiky soustředění. S narůstající rychlostí se informace stále více zaměřují na údaje týkající se řízení a přesunou se do úrovně řidičových očí. Po celou dobu jízdy je možné komunikovat s inteligentním osobním asistentem BMW Intelligent Personal Assistant. Pokud si řidič v cílové destinaci například přeje například rezervovat vizionářskou službu Valet Parking Service, v tom případě je v době příjezdu k dispozici osobní asistent, který vozidlo převezme, zaparkuje a v požadovaný čas opět přiveze. Vše se provádí jednoduše a automaticky pomocí aplikace MyBMW.


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW M >

Fotogalerie
BMW VISION M NEXT | Interiér

BMW VISION M NEXT | Budoucnost BMW přichází

NABÍDKA VOZŮ BMW M V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW M >


INOVATIVNÍ MATERIÁLY PRO LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ A OPTIMÁLNÍ VÝKON

„Pomocí moderních materiálů jsme navrhli moderní a luxusní interiér. Zatímco jeho uspořádání je jednoduché a nenápadné, jednotlivé detaily jsou vyrobeny jako prvotřídní doplňky,“ říká Dukec. Průkopnická kombinace materiálů použitých v modelu BMW Vision M NEXT, včetně tkaných syntetických vláken, eloxovaného titanu a lakovaných povrchů, nebyla nikdy ve voze těchto tvarů použita, což je také důvod, proč je charakter vozu tak ohromující. Použití kůže bylo záměrně udržováno na minimu, a proto zdobí pouze designové detaily, kterých se přímo dotýkají ruce řidiče a jeho spolujezdce. Mezi ně patří například volant nebo madla dveří. Namísto toho interiéru dominuje tkanina z mikrovlákna v barvě Midnight Blue, která se velmi podobá kůži, ale je mimořádně osobitá. Rozvážné použití vzrušujících kontrastních prvků v provedení oranžová Thrilling Orange interiéru dodává ještě sportovnější nádech.

Zvláště výrazným detailem je ozdobná linka v prostoru řidiče, která vede ze sedadla přes BOOST Pod a představuje ideální výšku, odkud sledovat silnici vpředu. Tuto linku zvýrazňuje světlený prvek v BOOST Podu.

Kovové povrchy v provedení bronzová Titanium Bronze mají teplý, třpytivý tón, který přispívá k exkluzivní atmosféře uvnitř vozu. Elegantní designové prvky, jako jsou sotva viditelné kapsy ve dveřích a středové konzole, umožňují bezpečné uložení věcí každodenního použití dokonce i při průjezdech zatáčkami vysokou rychlostí. Gyroskopický držák na nápoje je schopen kompenzovat silné příčné a podélné dynamické síly. Pohled směrem nahoru odhalí jak viditelnou střešní konstrukci z recyklovaných uhlíkových vláken, tak i čalounění stropu, jehož barva s jemně lesklým efektem dokonale ladí se zbytkem barevného schématu interiéru.


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW M >

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW VISION M NEXT | Interiér

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít