CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW řady 5 | Limitovaná Business edice

BMW řady 5 | Limitovaná Business edice

BMW řady 5 | Limitovaná Business edice

CarTec Group nyní nabízí BMW řady 5 Sedan (G30) a BMW řady 5 Touring (G31) v atraktivní limitované Business edici.

Poslání automobilu: nastavit nová měřítka. BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 5 >

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU BMW ŘADY 5 >


Limitovaná Business edice obsahuje například následující výbavu:

• Adaptivní LED světlomety s LED světly pro odbočování a BMW Selective Beam*

• Driving Assistant Plus*

• Parking Assitant Plus*

• BMW Head-Up Display*

*Nabídka platí pouze pro firemní zákazníky.


KONTAKTOVAT PRODEJCE SE ŽÁDOSTÍ O NABÍDKU BMW řady 5 | Limitovaná Business edice >

> Prodejci CarTec Praha

> Prodejci CarTec Ostrava

> Prodejci CarTec Olomouc

> Prodejci CarTec Liberec

BMW řady 5 | Předurčen k úspěchu | CarTec Group

Limitovaná Business edice obsahuje například následující výbavu:

* Adaptivní LED světlomety zaujmou variabilní distribucí světla, která se automaticky upravuje podle rychlosti jízdy a dynamicky osvětluje silnici před vozem. Kromě ukazatelů směru a světel denního svícení obsahují také funkci adaptivních světlometů s variabilní distribucí světla pro jízdu ve městě a na dálnici, odbočovací světla a funkci BMW Selective Beam, která automaticky přepíná potkávací a dálková světla. Adaptivní světlomety zajišťují optimální osvětlení vozovky a výrazně zvyšují míru aktivní bezpečnosti. Funkce BMW Selective Beam upravuje v případě potřeby dálková světla tak, aby byla v noci zajištěna maximální viditelnost. 

* Driving Assistant Plus nabízí větší míru komfortu a bezpečnosti v monotónních nebo složitých jízdních situacích. Varování při změně jízdního pruhu pomáhá předcházet kolizím tím, že znemožní nebo opraví přejíždění mezi jízdními pruhy nebo nezáměrné vyjetí do jiného jízdního pruhu v hustém provozu. Systém upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu v případě potřeby reaguje pomocí varování se vzrůstající intenzitou, mírným brzděním a případně úplným zabrzděním. Vůz dále rozpoznává kritické situace na křižovatkách, například neopatrnost řidiče nebo možnost kolize s projíždějícím vozem, a účinně zasáhne.

 * Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Paket výbavy obsahuje funkci Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, PDC a rovněž automatický parkovací asistent. Při manuálním parkování pak doplňkové senzory sledují oblasti po stranách vozu a zobrazují překážky na hlavním displeji. Funkce nouzového brzdění v aktivním PDC pomáhá řidiči, když je na parkovací místo nutné zacouvat, a přispívá tak k prevenci kolizí a snížení závažnosti nehod. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky na parkovacích místech, která jsou umístěna podélně nebo příčně k vozovce. 

* Plnobarevný BMW Head-Up Display zobrazuje všechny důležité jízdní informace o konkrétní situaci přímo do zorného pole řidiče a umožňuje jeho plné soustředění na řízení. Zobrazují se údaje v podobě rychlosti, společně s tipy navigace, informacemi o maximální povolené rychlosti, zákazem předjíždění, seznamem kontaktů z telefonu, informací multimédií a výstrahami z různých asistenčních systémů. Systém promítá symboly promítané na čelní sklo ve velké velikosti a ve zvláště vysokém rozlišení. V kombinaci s optimální polohou umožňuje rychlé a pohodlné čtení informací s minimálním rušením.

*Nabídka platí pouze pro firemní zákazníky.

BMW řady 5 Sedan (G30)

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 540i Sedan) 5,1
Kombinovaná spotřeba v l/100 km (BMW 540i Sedan) 6,9–6,5
Emise CO2 v g/km (BMW 540i Sedan) 159–149

BMW řady 5 Touring (G31)

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 530d xDrive Touring) 5,6
Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW 530d xDrive Touring) 5,7 - 5,3
Emise CO2 v g/km, kombinované (BMW 530d xDrive Touring) 149 - 139

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít