CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW řady 2 Gran Coupé za 8 499 Kč

BMW řady 2 Gran Coupé za 8 499 Kč

BMW řady 2 Gran Coupé za 8 499 Kč

Pořiďte si BMW řady 2 Gran Coupé nyní již od 8 499 Kč bez DPH měsíčně*.

Není typickým kupé, ale spíše neuvěřitelným zážitkem. První BMW řady 2 Gran Coupé přináší se svým smělým charakterem do kompaktní třídy novou formu autority. Především je nekompromisním sportovcem orientovaným na výkon, který nezaměnitelným způsobem předvádí své ambice. Není elegantní, ale extravagantní. Není konvenční, ale individuální. Není běžný, ale je neobvyklý. V souladu se špičkovými technologiemi a dokonale sladěnými prvky jízdní dynamiky BMW řady 2 Gran Coupé s lehkostí vystupuje z davu a prošlapává si svou vlastní cestu.

Jméno * Příjmení *
E-mail * Telefon *
Společnost
Kdo Vás má kontaktovat? *

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.


* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz BMW 218i Gran Coupé s automatickou převodovkou za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a pojištění GAP. Splátka s DPH činí 10 284 Kč. Nabídka platí do 31. 03. 2020. Služby BMW Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. a UniCredit Fleet Management, s.r.o.


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ >

První BMW řady 2 Gran Coupé (F44) | CarTec Group

Stejně jako v případě čtyřdveřových kupé sourozenců BMW řady 4, BMW řady 6 a BMW řady 8, také BMW řady 2 Gran Coupé je svými odvážnými, sportovními a emotivními tvary, bezrámovými okny a vysoce expresivním nonšalantním vzhledem silně zaměřeno na design. Tyto vlastnosti kombinuje s vysokou úrovní každodenní praktičnosti, včetně objemného vnitřního prostoru a velkého zavazadlového prostoru. 

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ >


Jak jeho sportovní vzhled napovídá, BMW řady 2 Gran Coupé stanovuje v dané kategorii z hlediska dynamiky nová měřítka. Základem tohoto potenciálu je vyspělý pohon předních kol BMW, který BMW řady 2 Gran Coupé sdílí (společně s řadou dalších technologických řešení) s BMW řady 1. Čtyřdveřové kupé, které je vybaveno nejmodernějšími technologiemi podvozku a inovativními systémy, např. v oblasti obsluhy, zvedá laťku také co se jízdní dynamiky a agility týče a je ideální volbou pro mladé městské zákazníky, pro něž jsou prioritou sportovní jízdní vlastnosti, nejmodernější konektivita a velkorysý vnitřní prostor. V provedení BMW M235i xDrive je součástí standardní výbavy pohon všech kol BMW xDrive. 

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2020 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2020

Zavřít
Upozornění
Zavřít