CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW řady 1 za 7 999 Kč

BMW řady 1 za 7 999 Kč

BMW řady 1 za 7 999 Kč

Nové BMW řady 1 je rozmanité jako sám život. Nyní můžete mít tento vůz na operativní leasing již od 7 999 Kč bez DPH s výbavou v hodnotě  111 592 Kč zdarma.


CO DOSTANETE?

Propracovaný podvozek a inovativní technologie

Nová přední část s větší BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek

Nové uspořádání světlometů

Zřetelně negativně zkosená přední část, výrazný klínovitý tvar

Výrazné boky a reinterpretace tvaru písmene „L“

Úspěšný příběh psaný již od roku 2004

a mnoho dalšího... Kontaktujte svého prodejce a zeptejte se na detaily. Vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme.


Jméno * Příjmení *
E-mail * Telefon *
Společnost
Kdo Vás má kontaktovat? *

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.


KATALOG VOZŮ BMW ŘADY 1 >


*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW řady 1 model 118i s automatickou převodovkou za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, nájezd 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a pojištění GAP. Splátka s DPH činí 9 699 Kč. Nabídka platí do 31.3.2020. Služby BMW Financial Services v České Republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit fleet Managment, s.r.o

BMW řady 1 | Speficikace

EXTERIÉR BMW ŘADY 1 (F40) | Moderní design s novými proporcemi a čistými liniemi

Přechod na BMW architekturu pohonu předních kol se odráží v nových proporcích a plynulých a protáhlých liniích zcela nového BMW řady 1. Kratší přední kapota přechází do čelního skla, zatímco dlouhá střešní linie směrem dozadu mírně klesá. Široká zadní část se sportovně tvarovanými boky nad zadními koly zdůrazňuje při pohledu zezadu mohutný, sportovní vzhled vozu. Kompaktní karoserie současně nabízí podstatně více prostoru s rozměry, které jsou téměř identické s předchozím modelem, vůz je tak ještě praktičtější pro každodenní použití. S délkou 4319 mm je nové BMW řady 1 o pět milimetrů kratší než jeho předchůdce. Pokud jde o šířku (nyní 1799 mm), vyrostl model třetí generace o 34 mm, zatímco výška (1434 mm) narostla o 13 mm. S délkou 2670 mm je rozvor o 20 mm kratší než u předchůdce. 

Nová přední část s větší BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek.
Při pohledu zpředu BMW řady 1 okamžitě zaujme novou přední částí a reinterpretací ikonických BMW tvarů. Charakteristická BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je větší, na první pohled výraznější a poprvé u tohoto modelu se ledvinky uprostřed spojují. Tímto provedením nové BMW řady 1 následuje trend, který stanovily větší sedany BMW. Sportovní vrchol řady BMW M135i xDrive (kombinovaná spotřeba paliva: 7,1–6,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 162–155 g/km*) vyniká osobitou maskou chladiče, jejíž výrazná síťovaná výplň nahrazuje klasické lamely. Tento trojrozměrný prvek je inspirován závodními vozy a propůjčuje přední části vozu další hloubku a rozměr. Dalším rozlišovacím prvkem modelu M135i xDrive jsou ozdobné prvky v každém z nápadných nasávacích otvorů. Tvar a velikost nasávacích otvorů dávají najevo sportovní vlastnosti vozu i v základním provedení nového BMW řady 1.

Nové uspořádání světlometů. 

Nové sešikmené přední světlomety propůjčují novému BMW řady 1 svěží a mladistvý vzhled, který ho také okamžitě odlišuje od zbytku výše postavených modelů BMW. V základním provedení vozu tvoří obvyklou „čtyřokou“ přední část BMW halogenové přední světlomety a pod nimi umístěná LED světla pro denní svícení. Mimořádně moderní vzhled mají volitelné full-LED světlomety, které mohou disponovat také adaptivní natáčecí funkcí. Průhledné šestiúhelníkové světlovodné trubice  voří světla pro denní svícení a vyznačují se charakteristickým vzhledem se dvěma páry světlometů a ohromující technickou precizností. Směrové ukazatele, tvořící jakési „obočí“, zdůrazňují šířku vozu, zatímco dozadu posunuté trubice vyzařují dynamický výkon. Horní část světlometu pod skleněným krytem zdobí hliníkový prvek, který na sobě nese nápis „BMW LED“.


CELÝ ČLÁNEK O BMW ŘADY 1 >

*Obrázky zobrazují volitelnou výbavu, obrazovky a displeje se odvíjejí od zvolené výbavy. Vyobrazený model BMW řady 1 M135i.

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2020 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2020

Zavřít
Upozornění
Zavřít