CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW řady 1 | 3dveřové (F21) | Láska na první pohled

BMW řady 1 | 3dveřové (F21) | Láska na první pohled

BMW řady 1 | 3dveřové (F21) | Láska na první pohled

BMW ŘADY 1 - MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÝ VŮZ

Design nového BMW řady 1 lze dokonale popsat jedním slovem: dynamický. S ideálními proporcemi fascinuje ze všech úhlů a každým detailem zdůrazňuje své nekompromisní sportovní ambice. Extrémně koncentrovaný a jednotný celek tvořící automobil. Bez ohledu na to, jakou zvolíte edici nebo výbavu.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 1 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 1 >


VRCHOLNÁ FORMA

Dynamické zvenčí. Exkluzivní zevnitř. Vzrušující design ztělesňuje ultimativní sportovní charakter, mocnou dynamiku a ryzí radost z jízdy. S progresivními tvary, atletickým designovým stylem a vysoce kvalitní výbavou je BMW řady 1 perfektním doplňkem vašeho městského životního stylu. Jde o skutečně výrazný vůz, který přitahuje obdivné pohledy.

S nezaměnitelnou dvojicí ledvinek masky chladiče a velkými vstupy vzduchu ztělesňuje příď BMW řady 1 dravý atletický charakter a nezkrotnou rychlost. Nízké světlomety dále podtrhují sportovní charakter. I kola dodávaná v rámci standardní výbavy nabízejí dynamický vzhled a vynikající kontakt s vozovkou. Tím se mohou pochlubit i volitelná, ještě sportovnější 18“ kola z lehké slitiny designu 719 M v provedení Jet Black, volitelně dostupná s brzdami M Sport a brzdovými třmeny v exkluzivní tmavě modré barvě.
Inspirující vzhled zádi podtrhují atleticky tvarované blatníky, nezaměnitelný nárazník a charakteristická LED světla ve tvaru L. Koncovky výfuků v provedení Black Chrome jsou standardní výbavou BMW M140i Edition Shadow i Edition M Sport Shadow a dodávají ještě více dynamiky.

DIGITÁLNÍ POVAHA BMW ŘADY 1

BMW řady 1 je vybaveno množstvím inovativních technologií, umožňujících optimální konektivitu na silnici i ve chvíli, kdy dorazíte do cíle vaší cesty. V podobě průkopnické navigace a zábavních funkcí až po přímočaré používání osobních aplikací pro chytré telefony si budete užívat moderní mobility, stanovující nová měřítka.*

*Některé služby nejsou dostupné v ČR. O dostupnosti se prosím informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

PROPOJENÝ UNIVERZÁL

Propojení na vysoké úrovni. S volitelnou výbavou ConnectedDrive Digital Services si můžete užívat celou řadu funkcí, chytrých aplikací a prvotřídní zábavy. S využitím nabídky online zábavy si můžete například otevřít účet ve službách Deezer či Napster pro neomezený přístup k hudbě. To vám umožní neomezený přístup k milionům skladeb zdarma. A integrované rozpoznávání hudby identifikuje každou skladbu v rádiu, a pokud chcete, uloží ji do vaší osobní knihovny.

CONCIERGE SERVIS

Služba Concierge Service spojí stisknutím tlačítka řidiče s operátorem telefonického centra BMW. Například vyhledá konkrétní restauraci, nejbližší bankomat či lékárnu a na vaše přání odešle údaje o adrese přímo do navigačního systému vozu BMW.

MANAŽER PRO CESTOVÁNÍ

MW Connected je inovativní aplikace, která nabízí inteligentní pomoc při cestách, aby se do cíle dojelo včas a v klidu. Přenáší schůzky z vašeho mobilního telefonu do navigačního systému, upozorňuje na čas odjezdu a informuje ostatní v případě, že se opozdíte. Aplikace vás také informuje o poloze vozidla, o stavu paliva v nádrži a o tom, zda je automobil zamčený či nikoliv. Kromě toho můžete pomocí této aplikace BMW řady 1 odemknout a zamknout. A pokud si nemůžete vzpomenout, kde jste zaparkovali, aplikace vás k vozu pěšky bezpečně navede.

BODYGUARD

BMW řady 1 nabízí množství inteligentních asistenčních systémů, které usnadňují život. Výbava Driving Assistant s funkcí varování před čelní srážkou a funkcí varování před srážkou s chodcem s brzdnou funkcí vás s předstihem upozorní na přítomnost dalších chodců i automobilů. Systém varující před nežádoucím opuštěním jízdního pruhu reaguje ve chvíli, kdy neúmyslně opustíte jízdní pruh, a asistent hlídající bdělost řidiče doporučí přestávku v případě, že začnete jevit známky únavy. S aktivním systémem pro automatické udržování rychlosti a upozorňováním na rychlostní limity Speed Limit Info máte vždy plnou kontrolu nad rychlostí jízdy. Jakmile přijedete do cíle své cesty, parkovací asistent vám umožní pohodlně zajet na parkovací místo.

BMW CONNECTED DRIVE

BMW ConnectedDrive znamená inteligentní spojení mezi vozidlem, řidičem a vnějším světem. Na všech cestách si užijte větší míru pohodlí a zábavy a uklidňující pocit bezpečnosti. Nebo si to řekněme jednoduše: více radosti z jízdy.


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW ŘADY 1 >

DOPLŇKY K VOZŮM BMW ŘADY 1 >

Fotogalerie
BMW řady 1 - 3 dveřové

BMW 1 | 3DVÉŘOVÁ VARIANTA

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 1 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 1 >


JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST BMW ŘADY 1

Nevázaně sportovní. Střídmý ve spotřebě. Díky úctyhodnému točivému momentu vysokootáčkových přeplňovaných motorů nabízí BMW řady 1 „nadšené“ chování a neuvěřitelně živé zážitky za volantem. K tomu pomáhá především kombinace na přání dodávaného Adaptivního M podvozku a variabilního sportovního řízení, které jsou k dispozici na přání. A ať už cestujete ve městě, na venkovské silnici či dálnici, je řada 1 velmi hospodárná. V režimu ECO PRO se spokojí s úžasně nízkým množstvím paliva, takže se budete na čerpací stanici cítit zcela uvolněně.

RYCHLE VPŘED

Polyká silnici v úžasném tempu. Není to žádné překvapení, protože BMW řady 1 vás inspiruje řadou výkonných motorů, volitelným pohonem všech kol a perfektním rozložením hmotnosti 50:50, které zaručuje dechberoucí, precizní ovladatelnost a vzrušující výkony. Celá řada prvků na přání umožňuje popustit uzdu skvělé dynamice a sportovní agilitě: adaptivní podvozek, osmistupňová převodovka Steptronic, sportovní řízení s variabilním převodem a zážehový řadový šestiválec přeplňovaný turbodmychadlem – v této kategorii vozu jedinečný – nabízejí výjimečnou zábavu za volantem.

POHON VŠECH KOL

Ideální pro složité jízdní situace na silnici, zejména ve špatném počasí. Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive se dokonale přizpůsobuje všem jízdním podmínkám. Výsledek: ideální trakce a směrová stabilita nabízejí ještě více jízdní dynamiky a agility.

XDRIVE

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive se dokonale přizpůsobí i těm nejnáročnějším podmínkám a povrchu vozovky a v každé situaci zajišťuje vynikající trakci. Díky pohonu xDrive a stabilizačnímu systému (DSC) zůstává vozidlo vždy jistě pod kontrolou a disponuje výbornou směrovou stabilitou. Rychlá odezva v rámci několika milisekund umožňuje systému xDrive přerozdělovat hnací výkon flexibilně mezi obě nápravy. Tím zabraňuje přetáčivosti nebo nedotáčivosti a současně zaručuje optimální přilnavost. Navíc zaručuje rychlé a bezpečné zrychlení na kluzkých površích nebo v prudkých stoupáních. V kritických podmínkách systém DSC nemusí zasahovat tak často. Tímto způsobem kombinuje pohon xDrive výhody pohonu všech kol – trakci, směrovou stabilitu a bezpečnost – s pověstnou agilitou BMW.

TLUKOT SRDCE

Srdcem každého BMW řady 1 je motor. Současná škála pohonných jednotek této modelové řady nabízí vhodnou pohonnou jednotku pro všechny vaše požadavky. To proto, že všechny zážehové a vznětové motory v rodině motorů BMW EfficientDynamics – bez ohledu na to, jestli mají 3, 4 či 6 válců – ohromují díky inovativním technologiím BMW TwinPower Turbo dravými výkony, a to dokonce i v nízkých otáčkách. Současně vykazují mimořádnou hospodárnost a ještě větší porci dynamiky. Radost z jízdy je zaručena.

8STUPŇOVÁ SPORTOVNÍ PŘEVODOVKA STEPTRONIC

Na přání dodávaná osmistupňová převodovka Steptronic Sport zajišťuje maximální úroveň dynamiky, hospodárnosti a komfortu. Menší změny otáček mezi jednotlivými stupni zlepšují hodnoty zrychlení a umožňují téměř neznatelné řazení. Zároveň je motor udržován v ideálních otáčkách pro dosažení optimálního výkonu a snížení hladiny hluku. Osmý stupeň omezuje otáčky motoru ve vysokých rychlostech, čímž pomáhá snížit spotřebu paliva a emise CO2.

BMW EFICIENTDYNAMICS

Méně paliva. Více radosti z jízdy. To je BMW EfficentDynamics. Obsahuje soubor inovativních technologií, které ovlivňují systém pohonu vozu, řízení energií a koncept vozu. Výsledkem je menší spotřeba paliva a nižší emise CO2 s vyšší dynamikou a současně větší radostí z jízdy. Standardní prvek všech BMW, který je samozřejmě také součástí BMW řady 1.


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW ŘADY 1 >

DOPLŇKY K VOZŮM BMW ŘADY 1 >

ČLÁNEK O BMW M140i >

Spotřeba

BMW 116d 3dveřové:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,0–3,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 106–94

BMW 125i 3dveřové:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,9–5,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 134–130

BMW M140i 3dveřové:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 179

Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW řady 1 - 3 dveřové

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít