Modely

Další články
BMW Premium Selection

BMW Premium Selection

BMW Premium Selection.

V programu BMW Premium Selection jsou nabízeny výhradně referentské, předváděcí a skladové vozy tovární značky BMW, které v době prodeje nejsou starší 5 let od první registrace a nemají najeto více než 120 000 km. Naprostá většina vozů pochází z vlastních zdrojů BMW. Dalším zdrojem jsou vozy získané od zákazníků v rámci protiúčtu. Vozy, které dealer dokonale zná, protože je sám jako nové prodal a poté i servisoval. Zákazník tak má absolutní jistotu, že kupuje vůz s jasnou a prokazatelnou prodejní a servisní historií.

Záruka 24 měsíců + BMW záruka mobility.

Každý vůz prodaný v rámci programu BMW Premium Selection je zabezpečený 24 měsíční zárukou a zárukou mobility (stejně jako tomu je u nových vozů). V praxi to znamená, že pokud dojde u vozu k nějakým technickým problémům, jsou vždy vyřešeny a zákazník není nechán bez pomoci.

360° technická prohlídka.

Je nutné každý vůz před prodejem nechat projít přísnou kontrolou – tzv. „360° kontrolou technického a optického stavu vozu“. Již z názvu je patrné, že se jedná o kompletní kontrolu vozidla, provedenou školeným mechanikem značkového servisu za pomoci špičkové diagnostiky. Zákazník tedy kupuje vůz dokonale prověřený po technické stránce.

Ověřená historie vozu.

Všechna vozidla nabízená v programu BMW Premium Selection jsou pravidelně udržován v autorizovaném servisu. Veškerá historie je snadno prokazatelná a doložitelná.

Nabídka financování

Nechte zkušenosti a know-how BMW pracovat za Vás. Využijte atraktivní možnosti financování pomocí BMW Financial Services.  Umožní splácet Váš vůz ve splátkách, které budou zcela odpovídat Vašemu rozpočtu. Dále jsou pro Vás připraveny kalkulace splátek s individuálně přizpůsobeným pojištěním, dobou splácení a úrokem.


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat