BMW Motorrad | Praha

Nový tým BMW Motorrad CarTec Praha je již v plné sestavě! Přečtěte si, co pro vás chystáme a zkuste štěstí v naší soutěži o hodnotnou cenu. Celý článek najdete pod SOUTĚŽÍ.

Chcete být pozvaní na otevření nového showroomu BMW Motorrad v Praze? Jste fandy značky BMW? Plánujete koupi nového motocyklu? Vyplňte formulář níže, ať vám neuteče žádná informace ze světa BMW Motorrad CarTec Group. Vyplněním tohoto formuláře se zařadíte do slosování o týdenní zapůjčení motocyklu BMW dle vašeho výběru a pozvání pro 2 osoby na VIP otevření se zajímavými hosty ze světa motorek. (Které uskutečníme, až nám to dovolí vládní nařízení).

BMW Motorrad | Praha
Jméno a příjmení* Firma:
Email:* Telefon:*
Plánujete koupi motocyklu?:
V jakém časovém horizontu?:
V jakém cenovém rozpětí?:

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem vyřízení této Vaší žádosti či tohoto Vašeho požadavku.


Na počátku to bylo přání... Vytvořit v Praze nové dealerství BMW Motorrad, místo, které bude chrámem pro poutníky na dvou kolech, milovníky sportovní jízdy, toulání po šotolinách anebo fandy krásného designu a zvuku cruiserů a customů. Chtěli jsme motorkářskému národu darovat místo, kde budou vždy přivítáni stejně smýšlejícími lidmi, kteří pro motocykly žijí.


Poté, co jsme v roce 2018 otevřeli nový showroom BMW Motorrad CarTec v Ostravě, dostali jsme od vás motorkářů tolik energie a radosti zpět, že se o ni s vámi musíme podělit dálNový showroom BMW Motorrad CarTec Praha bude již brzy realitou! Od letošního jara nás tak budete moci navštívit během výletů napříč republikou v Praze i Ostravě. Rádi si poslechneme vaše zážitky z cest v obou našich showroomech.


KROK ZA KROKEM DOSTÁVÁME VŠE POD JEDNU STŘECHUPřipravovaný showroom bude na místě bývalého showroomu vozů BMW CarTec Praha na adrese Průběžná 80, Praha 10, který se v roce 2019 přestěhoval do zbrusu nových prostor o 150m dál od původního místa. Díky tomuto kroku, se nám v pražské pobočce podaří rozšířit portfolio BMW, a mít tak téměř kompletní nabídku BMW Group na jednom místě.


NA CO SE MŮŽETE V BMW MOTORRAD CARTEC PRAHA TĚŠIT? 

  • Kompletní řadu motocyklů BMW, oblečení a příslušenství na motorky; 
  • Prostorný showroom v “bikerském stylu”; 
  • Heritage koutek určený primárně modelům RnT, R18 a stavbám na jejich základu, včetně nabídky stylových doplňků; 
  • Motorkářskou kavárnu, pro plánování vašich budoucí cesty; 
  • Velký moderní servis pro kvalitní a precizní péči o vaše stroje; 
  • Sehraný tým prodejců a mechaniků, kteří vědí o motocyklech BMW vše, žijí pro jednu stopu a chtějí se s vámi o své zkušenosti podělit. 


CO DÁLE PRO KOMUNITU MOTORKÁŘŮ CHYSTÁME? 

  • Akce pro naše zákazníky a členy věrnostního programu. Budeme společně jezdit po Čechách i po Evropěotvírat a zavírat sezónu, jezdit na Motorrad Days. Zkrátka, budeme se dobře znát. 
  • Máme osvědčený koncept pro fandy okruhového ježdění a naši zákazníci si budou moct vyzkoušet i model S 1000 RR postavený speciálně na okruh. 
  • Vypracovali jsme akademii ježdění pro všechny zákazníky, kteří se chtějí dál rozvíjet v jednotlivých motocyklových disciplínách. Nikdy není pozdě se naučit něco nového.  

Pro více informací a aktuality nás sledujte na: 
Facebook: BMW Motorrad CarTec Group 
Instagram: BMW Motorrad CarTec 

*SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY 
V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů společností CarTec Group a.s. (jako správcem údajů), se sídlem Praha 100 00 - Strašnice, Průběžná 3123/80, IČO 06657206, spisová značka 23071 B vedená u Městského soudu v Praze, v rozsahu: jméno a příjmení, tel. číslo, e-mail. Údaje budou zpracovávány po dobu 5 let a za účelem zasílání obchodních sdělení (zasíláno maximálně 2 x měsíčně, prostřednictvím online platformy provozované v EU) v rozsahu: produktové informace, akční nabídky, pozvánky na akce apod.


Upozornění
Zavřít