Modely

Zobrazit archiv
BMW CarTec Tenis Cup 2018

BMW CarTec Tenis Cup 2018

Krásný den!

Podívejte se spolu s námi zpět na začátek září 2018, kdy se na jednom místě setkali fanoušci tenisu a vozů BMW. 

Další ročník BMW CarTec Tenis Cupu proběhl 7. září 2018 v Dolanech u Olomouce a opět nebyla nouze o kvalitní sportovní výkony a všudepřítomný zápal do hry. Příjemným zakončením tohoto sportovního dne byla degustace jihoamerických vín, která skvěle doplnila pohodovou atmosféru.

Všem hráčům i divákům děkujeme za účast a věříme, že se potkáme již brzy příště!

Tým CarTec Olomouc


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat