Modely

Zobrazit archiv
BMW CarTec Golf Cup International 2018

BMW CarTec Golf Cup International 2018

Krásný letní den,

rádi bychom se společně s Vámi poohlédli za letošním ročníkem BMW CarTec Golf Cup International, který se odehrál tradičně v Golf & Ski Resortu Ostravice. Oběma hracími dny nás provázelo příjemné počasí, přátelská atmosféra a především Radost na greenu

S velkým potěšením Vám chceme oznámit, že se nám letos podařilo společně vybrat 130.000 Kč, které opět poputují na charitativní účely. Tento rok jsme se rozhodli podpořit nadační fond Kateřiny Sokolové AutTalk, který se snaží zlepšit život dětí s poruchou autistického spektra a jejich rodin.

Pokud máte jakékoliv dotazy ze světa CarTec Group, tak nás neváhejte kontaktovat.

Chtěli bychom Vám poděkovat za účast a pevně doufáme, že jste si tento golfový svátek užili.

Tým CarTec Ostrava.


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat