CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW 6 Gran Turismo (G32) | 640i

BMW 6 Gran Turismo (G32) | 640i

BMW 6 Gran Turismo (G32) | 640i

BMW řady 6 Gran Turismo zaujme fascinujícím vzhledem, praktičností a také dynamikou své jízdy. Pro posílení právě sportovního charakteru jsou k dispozici také díly z programu BMW M Performance Parts. Tyto díly, nabízené jako Originální příslušenství BMW, zahrnují prvky pro podvozek, hnací soustavu, exteriér a interiér.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 6 a  6 GT V KATALOGU NA CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 6 A 6GT >

Díly BMW M Performance Parts byly vyvinuty na základě rozsáhlých zkušeností v automobilových závodech a vyznačují se splněním všech vysokých standardů BMW z hlediska použitých materiálů, zpracování a kvality, stejně jako příkladnou funkčností. Na všechny díly je samozřejmě poskytována záruka.

Tlumič výfuku BMW M Performance dodává novému BMW řady 6 Gran Turismo nejen nezaměnitelný zvuk, ale také vzhled. Zvuk je speciálně naladěný tak, aby neobtěžoval při jízdě na dlouhé vzdálenosti. Tlumič je vyroben z nerezové oceli a je připraven pro zážehové modely BMW 630i Gran Turismo (kombinovaná spotřeba 6,6 – 6,2 l/100 km; emise CO2: 169 – 159 g/km) a BMW 640i Gran Turismo (kombinovaná spotřeba 8,2 – 7,7 l/100 km; emise CO2: 187 – 177 g/km). V závislosti na motoru a výbavě je doplněn kulatými nebo lichoběžníkovými koncovkami s chromovaným nebo karbonovým povrchem. Kulaté koncovky mají vygravírované logo M, lichoběžníkové se vyznačují nápisem M Performance.

Jízdní dynamiku BMW řady 6 Gran Turismo podporují a vzhled zvýrazňují 21” kola z lehké slitiny BMW M Performance. Jsou vyrobené kováním, a tudíž jsou příkladně lehké, jejich dvoubarevné provedení zajišťuje nezaměnitelný výraz. Leskle černé povrchy kontrastují s broušenými plochami horních paprsků a límců. Exkluzivní kola jsou vybavena kombinovanými dojezdovými pneumatikami s rozměrem 245/35 R21 pro přední a 275/30 R21 pro zadní nápravu.

Pro BMW řady 6 Gran Turismo je připravena sportovní brzdová soustava, jež poskytuje nejen mimořádné brzdné schopnosti, ale také vozu dodává speciální vizuální působivost. Odvrtávané brzdové kotouče s vnitřním chlazením spolu se čtyřpístkovými pevnými třmeny vpředu a plovoucími třmeny vzadu poskytují stabilní brzdný účinek i při sportovním stylu jízdy a intenzivním používání. Červená barva třmeny odlišuje také na pohled.

Dynamický vzhled zdůrazňují lesklé černé rámečky ledvinek masky chladiče od BMW M Performance. V kombinaci s černým provedením viditelných aktivních klapek masky dodávají přední části nového BMW řady 6 Gran Turismo velmi harmonický výraz.

Dalším speciálním vizuálním doplňkem jsou karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek s lesklým lakovaným povrchem, navržené přímo pro nové BMW řady 6 Gran Turismo. Sportovně elegantní linie automobilů podporují i matně černé a šedé pruhy BMW M Performance určené pro karoserii.

Dotek z motorsportu přináší do interiéru BMW řady 6 Gran Turismo BMW M Performance sportovní volant čalouněný v oblastech úchopů alcantarou s výběžky pro palce a mírně zploštělou spodní částí. Dynamický a kvalitní vzhled volantu navozuje horní a spodní část věnce čalouněná měkkou kůží nappa, prošívání šedou nití a také červený středicí proužek na 12 hodinách. Jeho nedílnou součástí jsou též řadicí páčky pro manuální řazení 8stupňové převodovky Steptronic Sport. Součástí nabídky BMW M Performance pro interiér jsou i speciální koberce.

Fotogalerie
BMW řady 6GT  | 640i

BMW řady 6GT | 640i

Motory BMW řady 6 Gran Turismo jsou skutečnými továrnami na výkon a zdrojem ryzího potěšení z jízdy. Díky nejmodernějším technologiím nabízejí obrovský výkonový potenciál, doprovázený schopností dosahovat vysokých otáček a kultivovaného chodu. Inovativní technologie BMW EfficientDynamics také zajišťují špičkové hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva.


ZÁŽEHOVÉ MOTORY BMW TWINPOWER TURBO

Zážehový 4válec a zážehový řadový 6válec z rodiny motorů BMW TwinPower Turbo stanovují nové standardy, což dokazují i několikanásobným ziskem titulu mezinárodního „Motoru roku“. Ve své nejnovější generaci jsou motory z rodiny BMW EfficientDynamics zárukou ekonomičtějšího provozu, nižších emisí a větší výkonnosti ve srovnání se svými předchůdci. Pro další zlepšení hospodárnosti a dynamiky jsou tyto motory, které vznikly plně v rámci strategie BMW EfficientDynamics, vybavené nejnovější technologií vstřikování, plně variabilním rozvodem Valvetronic s proměnným časováním Double-VANOS a pokrokovými technologiemi přeplňování. Výsledkem je mimořádná účinnost celého hnacího ústrojí, která je důkazem rozsáhlých znalostí BMW v této oblasti.

BMW EfficientLightweight znamená inteligentní lehkou konstrukci, která výrazně přispívá ke zvýšení jízdní dynamiky a hospodárnosti. Redukce hmotnosti je základem pro nejlepší jízdní dynamiku a příkladnou hospodárnost. Při konstrukci různých součástí se používají hmotnostně optimalizované materiály, jako je vysokopevnostní ocel, hliník a hořčík.

Méně paliva, více radosti z jízdy: BMW EfficientDynamics je jméno strategie, která minimalizuje spotřebu paliva a emise CO2 a současně zvyšuje dynamiku a radost z jízdy. Tento balíček funkcí ovlivňuje systém pohonu, řízení toků energií i celkovou koncepci vozu.

V každém současném voze BMW jsou součástí sériové výbavy přístupy pro trvale udržitelnou mobilitu v podobě inteligentního řízení toků energií, odlehčené konstrukce, stejně tak jako aerodynamiky a efektivně fungujících pohonných jednotek. Součástí dalších inovací jsou nové formy hnacích ústrojí například v podobě inovativních systémů BMW eDrive. V čele vývoje přístupu BMW EfficientDynamics jsou nové technologie a myšlenky BMW i, které souvisejí s elektromobilitou, současně jsou ale účinně využívány i již stávající technologie.


DIGITÁLNÍ SLUŽBY A ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Spolehliví palubní asistenti BMW ConnectedDrive nabízejí množství inteligentních služeb a produktů, které činí cestování v BMW řady 6 Gran Turismo ještě bezpečnějším a pohodlnějším. BMW Personal CoPilot dovoluje obzvláště uvolněnou jízdu. Neustále dohlíží nad provozem a prostřednictvím inovativních komfortních a asistenčních systémů řidiči pomáhá v řízení.

Vše pod kontrolou: S výbavou Driving Assistant Plus od BMW Personal CoPilot máte svého asistenta vždy při ruce. Paket inteligentních asistenčních systémů vás podporuje v monotónních a složitých dopravních situacích a zvyšuje úroveň bezpečnosti a komfortu ve vašem BMW řady 6 Gran Turismo.


RADOST Z PARKOVÁNÍ

S inteligentními asistenčními systémy od BMW Personal CoPilot a digitálními službami BMW ConnectedDrive nabírá parkování vozu zcela nový rozměr. Dejte sbohem časově náročnému hledání parkovacích míst, mezer, které jsou příliš úzké, a složitému manévrování ve stísněných garážích. Uvolněte se a v budoucnu přenechte tyto úkoly svému BMW.


PARKOVACÍ ASISTENT S FUNKCÍ 3D SURROUND VIEW

Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, vzdáleného 3D pohledu, Park Distance Control (PDC) a také parkovací asistent, který zaparkuje vůz paralelně nebo kolmo k vozovce zcela automaticky. Systém pracuje tak, že při pomalé jízdě podél řady zaparkovaných vozů měří velikost dostupných parkovacích míst.

ON-STREET PARKING INFORMATION

On-Street Parking Information usnadňuje hledání parkovacího místa tím, že vyhledává volná místa k zaparkování ve vybraných velkých městech. Ulice na mapě navigace jsou barevně označeny a indikují pravděpodobnost volného parkovacího místa. Tmavě modrá představuje vysokou pravděpodobnost a světle modrá nízkou pravděpodobnost volného místa k zaparkování vozu na ulici.

FUNKCE DÁLKOVĚ OVLÁDANÉHO PARKOVÁNÍ

Funkce dálkově ovládaného parkování umožňuje řidiči pohodlně vystoupit z vozidla dříve, než ho pomocí dálkového ovládání pohybem vpřed zaparkuje do úzkého parkovacího místa nebo garáže, případně pohybem vzad s vozem z těchto míst vycouvá. Dálkově ovládané parkování aktivuje řidič stojící mimo vozidlo prostřednictvím BMW klíče s displejem.


NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 6 a  6 GT V KATALOGU NA CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 6 A 6GT >

DOPLŇKY PRO BMW ŘADY 6 A 6GT >


BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–7,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 187–177

Spotřeba

BMW 640i xDrive Gran Turismo:

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–7,7

Emise CO2 v g/km (kombinované): 187–177

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít