BIG BOSS IS BACK. BMW X5.

BIG BOSS IS BACK - BMW X5.

Ano, zcela nové BMW X5 je tady. Dravější, elegantnější a ještě více impozantní.
Dostaňte z něj mnohem víc!


Vyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Email
Jméno a příjmení: Email:
Telefon:
 Mám zájem o testovací jízdu
 Uvažuji o objednání BMX X5

První dva majitelé tohoto vozu zveme na legendární Nordschleife a nezapomenutelnou jízdu s vozy z divize BWM M!

K objednávce nového modelu BMW X5 od nás získáte exkluzivní účast na BMW M Motorsport Days ( Nürburgring, 8. až  9.září 2018).

Zažijte ryzí atmosféru závodů DTM včetně komentované prohlídky depa, vstupu na závodní trať nebo jízdy se zkušenými řidiči vozů BMW M. Věřte nám, tuto jízdu na Nordschleife nikdy nezapomenete. V rámci BMW M Motorsport Days zažijete i VIP Closed room, kde uvidíte dlouho očekávané novinky ze stáje BMW mezi prvními. Pro zvýšení Vašeho vzrušení na maximum Vám můžeme slíbit i jízdu za volantem vozů BMW M, kdy sami můžete vyzkoušet, co vozy BMW M na závodní trati dovedou.


Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat