Modely

Zobrazit archiv
Aukce Mini Cooper by Luca Stradivari.

Aukce Mini Cooper by Luca Stradivari.

Unikátní, stylový, jedinečný. 

Právě toto jsou synonyma pro MINI Cooper by Luca Stradivari.

Významný italský architekt a designér Luca Stradivari navrhnul unikátní design tohoto stylového vozidla, které je jediným kusem na světě a bude předmětem dražby.

Portál Aukce iDNES.cz pořádá ve spolupráci s Nadačním Fondem CarTec aukci, která proběhne 20. 9. 2018 od 12:00.

ZDE naleznete odkaz na tuto aukci.POZN. MINI Cooper by Luca Stradivari byl VYDRAŽEN za skvělých 850 000 Kč a my tímto gratulujeme novému majiteli.

Výtěžek této aukce bude věnován na podporu studia mladé houslové naděje Elišky Kukalové.


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat