CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

15 LET CARTEC GROUP


Jsme tu s Vámi již 15 let a doufáme, že se budeme setkávat na našich showroomech, aktivních příjmech, pultech náhradních dílů a recepcích i nadále. Každou minutou vzniká na těchto místech nový příběh. Vzniká nový vztah nebo se prohlubuje ten stávající. Děkujeme Vám, že jste si s námi tento vztah vytvořili.  Pojítko je více než jasné. Společná Radost z jízdy.

Od roku 2003 se toho stalo opravdu hodně:

·  Otevřeli jsme dealerství ve čtyřech městech napříč Českou republikou. V Ostravě, Liberci, Praze a Olomouci.

·  V roce 2003 vzniklo první dealerství v Ostravě, které má k dnešnímu datu ve svém portfoliu kompletní nabídku služeb spojených se značkami BMW, BMW M, BMWi a MINI.

·  V roce 2009 jsme otevřeli první pobočku v Čechách, konkrétně v Liberci.

·  V roce 2012 následovala Praha, rok na to benjamínek CarTec Olomouc.

·  Získali jsme exkluzivní zastoupení aristokratické značky Rolls-Royce a od roku 2015 najdete tyto vozy přímo v Pařížské ulici v Praze.

·  Od roku 2016 nabízíme veškeré služby spojené s ikonickou značkou MINI a otevřeli jsme moderní showroom MINI v Ostravě.

·  Loni jsme vystavili druhou ostravskou pobočku CarTec 505showroom BMW Motorrad a BMW Premium Selection. Jedná se o největší showroom motocyklů BMW ve Střední Evropě.

·  V roce 2003 jsme prodali 60 vozů.

·  V roce 2015 jsme poprvé pokořili hranici 1000 prodaných vozů za rok.

·  V roce 2018 jsme na takřka 30 násobku původních prodejů.

·  Poznali jsme více než 70.000 zájemců o naše služby a nemalá část z nich se stala našimi stálými klienty.

Naše hlavní filozofie vychází z potřeby nabídnout Vám, našim zákazníkům, něco navíc. Slovo potřeba je zcela na místě, propojení značek BMW, MINI i Rolls-Royce s nezapomenutelným zážitkem je pro CarTec Group doslova nezbytností. A přesně proto jsme zvolili pro oslavy 15. výročí založení skupiny CarTec Group společný koncert skupiny Lucie.

Vše se odehrálo v příznačné datum 15.listopadu ve městě, kde všechno před 15 lety začalo. V Ostravě jsme v roce 2003 přivítali svého prvního zákazníka, v tento listopadový večer zde byla koncentrace klientů BMW výrazně vyšší. Samotný pohled na parkoviště a přilehlé okolí Ostravar arény, kde se oslavy našeho výročí konaly, řekl více než tisíc slov...

A jak probíhal tento slavnostní večer? Majitel společnosti pan Karel Kadlec přivítal více než 4 500 hostů z řad klientů, zaměstnanců, obchodních partnerů, známých osobností a příznivců CarTec Group. Představil na podiu mimo jiné i nadějnou mladou houslistku Elišku Kukalovou, které byl předán jménem společnosti CarTec Group finanční dar ve výši 300.000 Kč na podporu rozvoje jejího hudebního talentu. Stejně jako Nadačnímu fondu AutTalk Kateřiny Sokolové, jehož zaměřením je pomoc autistickým dětem a jejich rodinám. Protože Radost je především umět pomoci.

Jako na každé narozeninové oslavě nechyběla ani spousta gratulací nejen z řad našich ambasadorů. Děkujeme tímto za přání Jiřímu Bartoškovi, Jiřímu Langmajerovi, Lukášovi Krpálkovi, Janu Železnému, Palo Haberovi, Petře Kvitové, skupině Lucie a všem dalším, kteří s námi strávili tento slavnostní večer. Čestným hostem celé události byli v neposlední řadě zaměstnanci CarTec Group, kteří rozhodně nezůstali sedět v koutě. Jejich takřka olympijský nástup byl vskutku epický a osobní poděkování majitele CarTec Group Karla Kadlece potvrdilo již zmíněný lidský přístup a rodinnou atmosféru napříč všemi dealerstvími.

Navazující koncert skupiny Lucie byl více než pomyslnou třešničkou na narozeninovém dortu. Mix nadčasových hitů a skladeb z nového alba EvoLucie rozproudil několikatisícový dav a atmosféra v hale byla neskutečná!  Dále netřeba více slov. Nahlédněte do galerie, která napoví.

Děkujeme za celých 15 let.

Jsme tu stále pro Vás!

Tým CarTec Group

CarTec Ostrava s.r.o., Vítkovická 3249/1a, Ostrava  www.bmwcartec.cz

CarTec Praha s.r.o., Průběžná 80, Praha 10  www.cartecpraha.cz

CarTec Liberec s.r.o., Obchodní 622, Liberec 11  www.bmwliberec.cz

CarTec Olomouc s.r.o., Tovární 1297/1b, Olomouc  www.cartecolomouc.cz

Rolls-Royce Motor Cars Prague, Pařížská 30, Praha 1  www.rolls-roycemotorcars-prague.cz

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít